Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Zumbul

    Zumbul Novi član

    to je muški telefon.........bar će većina žena to reći :wink:

    a ako je ona "fina" može se naći nešto drugo pa makar i bio skuplji,naravno ako se ima moneta :D
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Siemens is GAY, stick to Nokijon.
     
  3. emir.dzs

    emir.dzs Novi član

    Definitivno tacno, jer znam to iz iskustva. Imam K700i i joystick mi se naravno sjebao, a i softwerski nisu nesto dobri, zna zakazati ponekad, ali hardwerski su totalno losi.

    Nokia je definitivno najbolja, i po pogledu hardwreske i softwerske strane mobitela. Koliko mi je pita stara nokia odvalila od pod u po skole i danas dan radi :smt041
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    ma ne radi ni meni na t630 joystick nikako dobro... ali pošto me koštao 0.33km, ne žalim se :wink:
     
  5. Venom

    Venom Aktivista

    vidi vidi veterani spamaju, i niko ne moze nista :p

    ev da i ja onda, nokia zakon, samo malo ekran moju poboljsati boje im fali, jedino to im zamjeram, SE naprimjer ima vala solidan exran al ostalo...

    [​IMG]
    ovo je zakon (moj mobilni :p ) ima sve, i nije spor ko symbian nokia-e, nikad problema
     
  6. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    A možeš li na svom moblinom gledati film :mrgreen:
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    i jesi li radio na 6630/6680 i dalje.. tj telefon koji je generacijski sa tvojim :) pa tvrdio da je spor :D ja cu u svemu poderat :D tu tvoju sa 6630 :) krenuvsi od kvaliteta slike do multimedijskih mogucnosti :D:p :mrgreen:
     
  8. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Otislo se previse u OT.
     
Thread Status:
Not open for further replies.