Thread Status:
Not open for further replies.
  1. J4SK0

    J4SK0 Novi član

    Zasto nemogu da se prebacuju podaci(melodije,slike) sa siemensa na samsung.A samsung je na rasklapanje. :( :(
    I ako neko zna kakav link da skinem phone manager za samsung, srćao sam nema!!!!!
     
  2. Chem

    Chem Komšija

    Samsung ne pravi telefone koji su kompatibilni ni s jednim drugim firmama cak ni sami sa sobom,znaci ne mozes nista poslati cak ni sa Samsunga na Samsung,nisi naveo koji je Samsung pa ti nemogu pomoci ,al probaj na http://www.samsungmobile.com ili http://www.samsung.com skini PC Suite
    Puno srece s IrDA,jer to je ipak Samsung(citaj precijenjen telefon)
     
  3. Zumbul

    Zumbul Novi član

    siemens najbolje pravi kotlove i peći,a samsung fol nešto oko TV-a.....loša kombinacija pogotovo za upariti :D

    zašto govorim zato što sam i ja jaranu nedavno pokušao naći neki phone menager...nula bodova....ko zna možda je i do mene :(
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Nemoj zezati. Siemens usisavaci su prava stvar :mrgreen:
     
  5. Zumbul

    Zumbul Novi član

    :D samo im treba kakvo zalman-ovo kućište

    protiv buke :D
     
  6. Chem

    Chem Komšija

    ma Siemens su najjaci telefoni :D
    Mozete pricati al siemens je kao AMD pravi dobre proizvode za relativno male pare(mislim u odnosu na konkurenciju)
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma


    :smt043 :smt046

    siemens mobiteli su smece...
     
  8. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Isti kao sto zastava pravi dobre aute :D
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Siemens mobiteli su cisto sranje. Evo moj rodjak skoro imo Siemensa ne nam tacno koji model, uglavnom mob je star svega par mjeseci, necete vjerovat sta mu se desilo: pocelo se pusit(da, dim!) otprilike ispod tipki 1,2 i 3!!!
    Ako ko pravi kvalitetne mobitele onda je to SonyEricsson...
     
  10. pac

    pac Komšija

    nokia zakon!!!!! 8)
     
  11. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    I ti grijesis po mom misljenju. Ja sam imao dva SE mobitela, i nema vise sanse da me netko natjera da to smece kupim.

    Inace imao sa T68i i T610. I na jednom i na drugom je joystick otkazao poslusnost. Na t610 se je na kraju odvojio skroz. I oba modela su imali problema sa mrezom. Takodjer oba su kupljena nova.

    Sad imam nokiu (imao i prije 3210, pa 3310) i necu vise drugog proizvodjaca kupiti nikad.
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma ja sam se nanosao i LG-a i Siemensa i ericssona i sony-a i SE-a i motorola i samsunga i DANCALL sam cak imao, alcatel, sagem... nema sta nisam nosao :) i moje misljenje je da su SE i Nokia najbolji pa onda samsung i motorola.. ovo dalje je sve bezveze. i to SE je uvijek bolji na papiru od Nokia-e ali u praksi... tesko.. ja se razmisljao da kupim ili T610 ili 7250 nokia-u... gledam ovaj 65k display BT, Irda.. theme.. ovo ono... i na kraju uzmem ga ja a burazer 7250... i danas se sebi sjetim svega sto sam dao pare za ono cudo.. blokira svako malo.. joystick zajebavao.. mreza na bismillu radila... a nokia eno je sad kod havera i danas radi ko doxa a SE je otisao... u vjecna lovista :)

    tu sam se opametio i od tada samo i iskljucivo Nokia a ostali nek' placu :D
     
  13. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Nokia i samo Nokia, a kod SE je dzojstik ko ......, nego mi malo vise skrenusmo :)
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Eto ga sad. Sta radite s tim dzojstikom na SE pa vas *ebe...? Ja imao T610, trenutno T630, sljedeci je K700i, a opet nakon njega ce bit SE, to je sigurno...
     
  15. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Nisam ga nikada imao, ali kada uzimam nekada od drugova sjeban je skroz, opet drugi govori dobar je mob samo ga dzojstik jebe i tako te stvari. A stvarno ne znam kako im se sjebe :roll:
     
  16. Chem

    Chem Komšija

    ma mene S65 sluzi sasvim dobro,a wav mu puca haman kao MP3.
    Sve u svemu ja sam zadovoljan
     
  17. syss

    syss Veteran foruma

    znači probao si jedan siemens i sad su svi dobri? prestao je siemens proizvoditi respect prozivode zaključno sa s35/m35/c35 :wink:
     
  18. vnm_

    vnm_ Komšija

    SE standardno kaki sa joystickom...hajde da ljudi imaju problema na jeftinijim modelima, ali eno raja ima k750 par mjeseci i vec joystick zeza...
    ja sam t610 prodao jer mi nije imao prijema u stanu, tako da mi nije bas prakticno bilo biti bez mreze vecinu dana :)

    presao na motorolu, sad imam prijema i u podrumu a joysticka nema :)

    sto se tice ovih samsunga...kod njih je infrared samo za komunikaciju sa racunarom, i to sam citao da kod nekih modela samo sluzi da bi se koristili kao gprs modem i sinhronizaciju podataka...nista melodije, slike, ovo ono
     
  19. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Moja djevojka ima samsung E720. Ne moze primiti igre preko BT-a, niti sa data kablom. Samo download s neta.
    Glupost totalna, a mob bas skup.
     
  20. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    A pošto si ti tako fin momak ti ćeš joj kao poklon uzeti 6630 :mrgreen:
     
Thread Status:
Not open for further replies.