internet u BiH

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by JasonH, May 15, 2008.

  1. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Tajnog ftpa nema nikako.
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    lol :D Otkada?
     
  3. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ima vec... bar 2 mjeseca. :) Newsi su postali katastrofa, max. brzina 20kB/s, i jednu sekundu radi drugu ne radi. I tako stalno. Pateticno :roll:
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Drago mi je zbog tog tajnog, po principu nek komsiji crkne krava. :lol:

    Ma to se bihnet sprema da nam uvede flat pa ukida free zonu. :smt005
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    ma ovo oni sada rade na trajnom rjesenju kako su naveli u mailu,a to je po svemu sudeci,ugasi sve sto je besplatno i ko ih *ebe.ja se sve nadam da ce nam dati kakav dobar FTP,ili news da odrade kako treba,ali nista od njih,samo ukidaju :roll:
     
  6. Piroman

    Piroman Komšija

    Daj Bože da bude tako jarane, nesto se prica carsijom da planiraju uvesti p2p servis(radit ce kao za torrente) znaci nema vise preseravanja sa newsima, niti muke oko upload-a, tako se barem kaze, a sad...koliko je to realno...ipak se time ide u korist user-a(citaj: budale koji ih placa) bez ikakve nadoknade za to....newsi jos nekako rade, ali i to slabo, sad jos peglaju sa passwordima....jos samo cekam hocel bit ovog ljeta tog novog "rjesenja", ako nebude, vozdrica, cable-elob-flat(manja brzina ali brate FLAT, da i ja ostavim koju noc upaljen komp. da skida, da dozivim i to :mrgreen: :mrgreen: )
     
  7. Zlatan

    Zlatan Komšija


    ma tesko da ga nema, bice prije da je sada zaista tajni ,dakle za probrane...kao sto je i onaj tajni neko vrijeme bio poprilicno tajan... :lol:
     
  8. artemis

    artemis Komšija

    Kakav p2p servis i to još od Bitchneta :lol: Bilo je o tome govora prije 2 godine,ko" ne znaju kako ga naštimat da radi preko FZ.