Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Tony Montana

    Tony Montana Novi član

    ako mi neko moze rec valja li ista ova zajebancija?
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Koji te model interesuje? Generalno, vrhunski mp3 playeri...
     
  3. Tony Montana

    Tony Montana Novi član

    ma ja bi uzo onaj od 4 gige...al nema ima samo od 512mb..znaci to je onaj najmanji.samo me interesuje jel on kvalitetan i jel vrjedi 277km
     
  4. Esh

    Esh HWB

    ne isplati ti se za shuffle bez displaya davati te pare.. opcenito, ipod ti se ne isplati kupovati kod nas =)

    najbolje bi bilo da ako imas kakvu vezu vani da ti donese ipod nano 4 gb, ili pak da pokusa preko oglasa naci kakav polovan ipod mini od 4/6 gb...
     
  5. Tony Montana

    Tony Montana Novi član

    gledo sam ja i vani kolko se krecu nije to neka ogromna razlika,al ipak ima razlike i rizika ako ti to neko salje....u svakom slucaju hvala puno raza-bu :lol:
     
  6. Tony Montana

    Tony Montana Novi član

    iiii pasa pa te zajebancije nema kod nas....kolko ja znam..samo i tebi los ukus 8)
     
  7. Tony Montana

    Tony Montana Novi član

    ihhh...al ipod od 512mb 77$ a ovaj tvoj od 512mb 200$
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    iPod video od 30GB je samo $50 skuplji od Nano-a sa 4GB (u normalnim EU zemljama naravno). odlicna investicija.
    auuu OssX pa ti si dao komparaciju sa iPod-om prve generacije - hahahaha. a o komentarima za "iPod-u bez ekrana" da ne govorim. stfu nooob.
     
  9. san

    san Aktivista

    e drug slazem se sa tobom imam iriver 5gb color baterija traje 8 sati sa prebacivanjem 12 sati bez dok kod ipod-a baterije nema nakon 4 sata cita slike txt ogg i kazu da mogu clipovi ali jos nisam probao neam vremena
     
  10. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    al jabuka je jabuka i vi nista ne mozete promjeniti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
     
  11. zilo

    zilo Komšija

    Meni veca sminka iPod.Ovaj drugi isto game boy kakav.
     
  12. san

    san Aktivista

    kolko hvale ipod covjek bi rekao da je to savrseno uopste nije iriver je bolji haver je imao kazem imao ipod mini baterije nestane nakon 4 sata i jednom mu je ispao i sjebao je displey a da ne govorim kolko jos raje ima tako ujebanih ipod-a idi na e bay tamo mozes kupiti dijelove koji su likovi izvadili iz sjebanih ipod-a tako da je iriver bolji samo da se skontate da placate skupo ime a sminka se skupo placa ali od nje nemas nista
    game boy a jeli to lose?
    tony montana plagijatoru skontaj nesto svoje
     
  13. zilo

    zilo Komšija

    Ovakvi hepeci me bas previse i ne zanimaju.Ja sam samo rekao da je veca sminka,a ne da je kvalitetniji. :wink:
     
Thread Status:
Not open for further replies.