Izgradnja sportskih objekata u BiH

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Bio_Sam_Zmijanac, Mar 22, 2011.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    Držite se teme. Nema potrebe da se raspravlja o gradnji u Zenici, koja se ne tiče sportskih objekat, jer objektivno, takve skoro da i nema. A takva rasprava obavezno vodi u politiku i neke regionalne podjele ;)
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pardon unaprijad na OFF, ali moram reply... Uvijek si Tale (i Lejla) volio pametovati, pa cak i na Bih Net forumu.

    Bili sredina u fudbalu, i onda prodaja, i darivanje poena (vama ni ti sadaka poeni nisu bili dovoljni).
    U rukometu igrali u ligi za prvaka, tu zavrsili 5ti. U regularnom dijelu sezone, u borbi za finalnih 6 lige bili prvaci na polusezoni, i 3ci zavrsili na kraju. Kosarkasi bili u ligi, ali ispali, jer nisu imali dobrog trenera. Zene kosarkasice prvakinje lige, i kup uzele. Jos igrale finale regionalne lige, i izgubile od PArtizana Beogradskog. Finale se igralo u Zenici. Ragbijasi Zenickog Rudara prvaci BiH. Celik isto u vrhu.

    Ali uglavnom smo u istom sranju kao i vi, gdje je kosarkaski klub Dita ugasen. Gdje je fudbalski tim ispao u drugu ligu. ko zna gdje su vam rukometasi? ali nek smo u istim govnima.

    Ne, nisam bio nigdje vani Zenice, osim eto mozda koji put u Americi. Direkt letom aviona iz Zenice, tako da nisam niti jedan grad drugi vidio u BH. Sta su to drugi uradili u Bosni, po pitanju infrastrukture? pa vi pravite tu jednu tribinu na Tusnju zadnjih Boga pitaj koliko godina.

    Evo sta je za vrijeme ovog Nacelnika uradjeno po pitanju infrastrukture, sportske: Dvorana nova, 6.500 sjedecih mjesta. Novi atletski teren i tribine. Novi travnjak, drenaza, grijaci na Bilinom. Reprezentativni Fudbalski Centar za fudbalere. Sad ide i taj ragbi teren i tribina. Gdje je se to ovoliko ulozilo u sport u zadnjih 8 godina?
     
  3. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Pa eto sam si sebi replicirao, prodavanje bodova, bili ovo i ono...Danas izgleda, ne smije čovjek ni kritiku udijeliti.
    Ne vidim Zenički sport ništa bolji od onog u Tuzli, Bihaću ili Mostaru. Jer nam je takav sport u cijeloj drzavi.
    Tribine i ne treba praviti jer na utakmice premier lige, niko ne dolazi, osim huligana. Ne sjecam se kad su bile pune tribine Bilinog polja na Čelikovim utakmicama osim kad igra repka par puta u godini i poneki derbi kad dodju huligani sa bakljama, ja iskreno ne bih otisao ni na jednu, jer je daleko od civilizacije.
    Nisam protiv izgradnje sportskih objekata, (fali vam samo hokejaška dvorana).. Nemam nista protiv sporta ali treba nešto uložiti novca i otvoriti koje radno mjesto, i natjerati indijca da koristi bar električne filtere u željezare, da nemam probleme sa migrenom i curenjem nosa kad dodjem svaki puta. Jer dzaba ti sav sport kad nemaš hljeba i zdravlje.

    Nemoj misliti da imam sta protiv Zenice tamo sam svakog mjeseca, grad mi je jako drag i ljudi u njemu. Ali brate infrastrukutra ista kao 1991 osim Arene i Crkvica, sve isto ostalo.
    Edit Nermin&Lejla ????
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Otvoreno je i radnih mjesta, samo svi ovog Nacelnika, pamte po tome sta nije ucinio po pitanju filtera, pa dalje od toga i ne gledaju. To jeste njegova greska, i treba ga kritikovati radi toga, ali treba biti fer pa pogledati i sta je dobro uradio.

    EDIT: Nermin, ili Tale, svejedno.
     
  5. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Pa nisam ja rekao da imam protiv načelnika Huse nešto, čak kao čovjek fino izgleda, kao da je izvađen iz neke narodne mase..
    Rekao sam, kad bi nam svaka bila predizborna, gdje bi nam kraj bio..Nije to samo slučaj u Ze, tako je svugdje
    Kritike treba udjeliti, i ja nisam zadovoljan načelnikom u Tuzli, što gradi Tvrtkove spomenike od 2miliona i fontane na svako ćošku ali dok se šuti, neće ni biti projekata i usmjeravanja novca ka pozitivnim stvarima.
    Dok se kritikuje onda i slijedi trud.
    Da ne spamamo, evo nesto i iz Tuzle naravno predizborno..
    [​IMG]
    Radovi trenutni na pomoćnom stadionu + umjetna trava
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Bilino danas (petak):

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Imali slika gdje je ono brdo zemlje iza sjeverne tribine.. hehe..
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nema. Mozda ja odletim danas i uslikam, ako mi ne bude mrsko. :D
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Htio ja ali eto nisam, hehe.. nego poceli su je vracati nazad, zatrpavati ove gore radove sa slike.
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Evo i jedna slika onog Centra u Crkvicama, da vidite kako to izgleda :)

    [​IMG]
     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Plastična trava.
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Na jednom... na drugom je obicna.
     
  15. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    9 slika u spoileru!

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]


    [​IMG]


    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Dobar šljunak. :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

  19. Esh

    Esh HWB

    Na trenutak pomislih da je BP, pa reko vidi sto je lijepa trava :D
     
  20. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Dobra ledina. :D


    Sent from my iPhone using Tapatalk