jedna o gamerima =)

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Feb 8, 2006.

  1. Esh

    Esh HWB

  2. monK

    monK Komšija

    Ovaj tekst mi je pomogao da shvatim da sam RTS-aš...

    I iskreno ima smisla...
     
  3. 3125

    3125 Komšija

    Ja sam wargamer i ovisnik o avanturama i RTS-ovima (sve u jednom) :mrgreen: Dijelom sam i ovisnik o RPG-ovima, oni MMO mi kvare prosjek, nisam nikad nijedan igrao.
    stvarno ima smisla
     
  4. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Heh, ne nađoh se nigdje isključivo, ustvari ima me svugdje. A iskreno nema smisla.
     
  5. FearLess

    FearLess Aktivista

    Ja sam pretezno RTS-as
     
  6. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    RTSas i djelomicno FPSas
     
  7. TopniK

    TopniK Komšija

    Igram sve što je dobro :D .S obzirom da imam malo slobodnog vremena ( fax, treninzi, djevojka :( i ostalo) ne uspijem odigrati baš mnogo naslova tako da se većinom odlučujem za one igre koje su kao neki hit ili barem visoko ocjenjene i naravno, provjerene.

    No svakako sam mišljenja da je bolje odigrati par boljih naslova u neka dva-tri mjeseca nego prekucati 10-15 naslova bez ikakvog uživljavanja u igru, nego samo onako neka se reda radi što više odigra.

    Uostalom, ko to, osim besposličara ima toliko vremena za igranje.
     
  8. Shenron

    Shenron Komšija

    Super clanak :)

    Cisti FPS-ovac :mrgreen:
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    ja sam ostali :D mada naginjem prema RTS :D
     
  10. TopniK

    TopniK Komšija

    Ovo o RPG-ovcima je fakat istina. Imam prijatelja koji je lud za RPG igrama i u potpunosti odgovara ovome što je navedeno o njima.

    ''Sobu napuštaju samo u slučaju velike nužde, dakle nestanka piva, pizze ili prirodnih potreba tipa odlaska u WC''

    Ovaj je riješio problem što se tiče piva, pizze i sl. jer je u svoju sobu unjeo i frižider sa mjesečnom zbrigom o navedenim namirnicama tako da mu sada još samo ostaje da riješi problem odlaska u WC, a pod tim pitanjem planira uvesti WC šolju u svoju sobu.
    :D
     
  11. wacko

    wacko Aktivista

    ja "naginjem malo" na rpg :mrgreen:
     
  12. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ja sam osvajač. Dakle Wargamer/RTS/FPS, sve ja mogu. Svaka čast Bola na tekstu, nasmijahu me.
     
  13. BoLa

    BoLa Aktivista

    Hvala ljudi :mrgreen:
     
  14. Avenger

    Avenger Novi član

    AHAHAHAHA
    ismijao sam se posteno...svaka cast :mrgreen: :mrgreen:
    a mene ima svugdje :mrgreen:
    jedino u avio simulacijama sam slabiji...

    P.S. a gdje su auto simulacije...sta je sa svim onim NFS Collin Mcrae :lol: :lol: ovisnicima :lol: :mrgreen:
     
  15. Guest

    Guest Guest

    malo FPS ali MMORPG najvise
     
  16. Neso

    Neso Komšija

    Ja igram sve sto mi se svida :mrgreen: