Jos jedan u nizu problema sa paljenjem racunara. CPU ili MB

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by dejson, Oct 27, 2009.

  1. dejson

    dejson Aktivista

    Da li ce ako se ipak odlucim za 4850 CF Fortron od 500 WATT-a biti dovoljan za njih. 120 KM u Imtec-u.
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Hoce, ostane ti i lufta.
     
  3. dejson

    dejson Aktivista

    Odlicno. Hvala. Jer zaista ne zelim da stedim na napajanju, zadnja konfa mi je zbog njega i pregorila.
     
  4. dejson

    dejson Aktivista

    Eh evo prodje mjesec dana od zadnjeg posta i sutra ako Bog da uzimam ovu konfiguraciju koju sam htio uzeti. Dugo je vremena proslo od predracuna i sada nemam izbora nego uzeti 5770 i to VTX 3D te MB ASUS M4A77TD PRO jer gospoda nemaju niti jedne Gigybyte na stanju. Ako nekoga interesuje imaju i 275-ica po cijeni od ja mislim nekih 539 KM.

    Mjesec dana sam ganjao papire za kredit zbog slinih obaveza i svega necega i na kraju je kredit zavrsen za 3 dana nakon sto sam predao papire ( e ovo je za pohvalu ).
    Jos su mi rekli da je ATI povukao navodno kompletnu seriju 4000 te da ih vise nece ni dobijati najvjerovatnije. Iako su mi prije mjesec dana u telefonskom razgovoru rekli da je ta kartica dobavljiva. :) .

    Nije na kraju ispalo kako sam zamislio, samo se nadam da ova ploca ima mogucnost otkljucavanja L3 cache-a ako naravno to sam procesor dozvoli.

    Eto toliko, jos jednom hvala svima na pomoci i savjetima.