K: HTC HD2

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by Vedo, Dec 19, 2010.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Treba mi po mogucnosti nov HTC HD2 mobitel, ako ko ima za prodat ili znate gdje se moze uzeti nov- bujrum sa ponudama. Pik / Market nisu puno pomogli.
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Kupljen HD2, a da ne otvaram novu temu - ubacim moju sim karticu (BHT, Ultra kartica) i nema mreze nikako, ubacim drugu sim karticu (BHT, pretplata) i full mreza. Do cega je?
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Mozda je razlika izmedju novije i starije kartice na jednoj ili drugoj strani. Tipa neko mi reci da na ovim nekim novijim telefonima mogu samo "nove" GSM kartice od BH Telecoma...
    Je li ti to opcija nabacivanja Androida?;)
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Thx Enise, hajd sutra onda pravac posta da vidimo sta je, sad ubacio od mame 062 BHT sim Ultra karticu i normala radi sve.

    Ma kakav Android, ovaj Win Mobile me odusevio, jes da ima manje aplikacija i sl. al je HTC stvarno extra modifikovao UI.

    Zipa ovo na ovom HD2, i sta ce mi pored ovog Angry Birds i ostali kids crap :smt003 :

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=raLRAP9KuPk&feature=related[/youtube]
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa jarane gdje ćeš poredit Win. mobile 6.5 i Android. Nije sve u igrama, a na tom telefonu Android traljavo radi. Mogao si za tu lovu uzet Desire.
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Dok sam imao iPhone,u iTunesu sam syncao kontakte sa PCom. I oni su znaci u C:Users/Vedo/Contacts folderu locirani, svaka osoba iz imenika je predstavljena kao jedan zasebni file, .contact ekstenzija.
    Kako & gdje & sa cim sad ubacit te .contact fajlove u ovaj HD2?

    Jesi imao ovaj telefon Hakeru pa pricas iz licnog iskustva ili je to rekla / kazala? :)
     
  7. irhadkul

    irhadkul Komšija

    vedo ako smijem znati koliko si platio,ili barem reci okvirno cijenu,i gdje si nabavio?
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    uzeo ga preko pik.ba, stariji ciko ga prodavao, on ga dobio na poklon iz USA, prekomplikovan mu pa ga prodavao, koristen max mjesec dana. Dobio sam full pack (origi gumena futrola, kutija, kablovi, 16 GB memori kartica itd), prvo ga je cijenio 720 KM, spustio sam na 650.
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Idemo u off-topic malo, ali mi fakat nije jasno sada sto to uze? Windows Phone 7 istih specifikacija (i boljih) se moze naci po cijeni vec od 750 (nov, garancija, HTC Trophy, LG Optimus 7, Samsung Omnia 7), Windows Mobile 6.5 ostavlja u prasini (govorim kao visegodisnji korisnik WM-a), a mozes za taj novac uzeti i Samsung Galaxy S ili HTC Desire.
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Ako mi je furka - mogu inslirati i pravi Win 7 na ovaj mob:



    Ne znam, meni se ovaj svidio, Desire HD mi je bio preskup (1.000+ KM), a kod ovog me bas privukao 4,3" display a i sam UI mi se jako svidja. kad dosadi - nabacim android i cao dzaci :)

    Neg, mozel mi ko sa kontaktima pomoci, kako ih ubaciti? :)
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  11. pac

    pac Komšija

    Samo mi nemoj reci da moze i 3dmax vrtiti :D
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nisam drug ali evo Enis ti odgovori mjesto mene, mislim to su činjenice.

    Gledao sam malo na jubitu kako radi Android na njemu, a to je prilično loše. Pogledaj malo tamo, imaš sve kako šta, koliko vidim nije komplikovano.
     
  13. JaLa

    JaLa Komšija

    HTC Desire jeste proglasen telefonom godine, ali opet, svak ima svoj ukus.
    Meni je PUNO ljepsi HD2, ljepsi dizajn jednostavno ima, veci display. Jedino sto Desire ima sitno vise RAM-a i sto mu leti android. Imao sam priliku oba telefona probati, meni je ljepsi i bolji HD2.

    Ali opet, stvar ukusa.