k: kontroler

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by mack, Sep 20, 2012.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    99% igara je prilagodjeno maksuz za xbox kontroler a ujedno ga i koristiš na windowsu od istog proizvodjaca. Sve sto je skuplje od XBOX gamepada nema smisla osim ako nije stvar uksua.
     
  2. veki81

    veki81 Aktivista

    http://www.logitech.com/en-us/support/g ... t=&osid=14
    Ja ovaj koristim vec preko godinu (od jarana nije moj :smt003 ), prezadovoljan sam doduse samo fifu i pes sam igrao, a na ovom demo-u od fife13 fino kad odes u settings stoji njegova slika i ponudi ti da izaberes postavke za ovaj game pad.
     
  3. Lamagician

    Lamagician Komšija

    A da neko nazove covjeka koji je postavio oglas i pogleda gamepad?

    Ja sam kupovao xbox360 original wireless gamepad za 40,00 KM. I to već dva puta. Tako da ne bih 100 km davao za kontroler...

    Lp
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pitao sam ja momka za gamepad. Nema baterije. Prvi znak da je fake. Nakon tog slijedi provjera na samom kontroleru, a to mi se nije dalo ganjati.
     
  5. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Upravu je zoi,ali glavno je da probas tipke kako idu,a ako je zapakovan onda to tesko ide,jer ti nece dati da ga otpakujes jer ga mozda neces kupiti,ali se osjeti razlika izmedju tipki kod originala i dobre kopije,po meni je sve sto sam do sada probao,i po radnjama i sl. jedini pravi original onaj koji dodje uz xbox,tako me zapalo,ili mozda nije slucajnost ko ce mu ga znati..
     
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja mislio pare nisu problem :D