k: kontroler

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by mack, Sep 20, 2012.

  1. mack

    mack Aktivista

    Kupujem kontroler za xbox 360. Po mogucnosti bijeli ali nije obavezno. Pa eto ako neko ima viska ili zna gdje ima uzeti (a da nije 90KM). Pozz.
     
  2. Lamagician

    Lamagician Komšija

  3. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Glavno pitanje svih onih koji kupuju xbox gamepad: Da li je original ?..
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Nov wireless oko 80-90KM. Ja to ne bih uzimao bez provjere.
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Vrlo vjerovatno da nije orginal. A na ovu cijenu treba dodati i resiver za kontroler.
     
  6. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Koji je nov i origi 20km ako se ne varam..
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Pa eto onda, bolje mu je da u GOG-u uzme za 55KM kablovsk i da je ovaj original.
     
  8. mack

    mack Aktivista

    Gdje ima uzeti taj kablovski za 55KM? Svakako ce mi biti sekundarni kontroler.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    http://gog.ba/
    Legit firma iz zenice. Imas garanciju godinu-dvije, ne sjecam se. Mislim da nemaju na stanju, nisu imali kada sam ja bio. Imas garancij uitd.

    Sad' ..kako bi ti dofurali do SA i da li ti se isplati. Ne znam. Nazovi.
     
  10. mack

    mack Aktivista

    Moram vidjeti kakva je mogucnost da mi dostave. Ima li gdje u SA da se sta uzme? Postoji li neki kontroler drugog proizvodjaca a da je kompatabilan?
     
  11. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Kolika mu je poštarina? Taj kontroler recimo na Zavvi izadje 63.5 KM.
     
  13. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Mislim da je poštarina radnim danima besplatna na teritoriju čitave Europe kao i sa thehut.com jer je to faktički isti prodavač samo 2 različita sajta.
     
  14. Mujka

    Mujka Komšija

  15. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Meni je zadnjih nekoliko narudžbi od njih pravo kasnilo, ne znam zbog čega, dok Zavvi i Shopto stignu puno brže.
     
  16. Mujka

    Mujka Komšija

    koliko je kasnilo ?
    I koja je cijena shipping-a
     
  17. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    2-3 funte shipping, a neke pošiljke su stizale za 10-15 dana... odokativno (ne sjećam se sad detaljnije, ali znam da mi je bilo dovoljno da ih batalim dok ne bude kakva ekskluziva kod njih ili nešto sa čim mi se nimalo ne žuri).
     
  18. mack

    mack Aktivista

    Volio bih to sto prije uzeti. A i nemam nikakvog iskustva sa narucivanjem i placanjem preko neta (izuzevsi pik). Jedino da ostavim nekom lovu pa fa mi ovo zavrsi.
     
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    99KM? Kakva ti je ovo preporuka jadan ne bio :D