K : Sony usb mp3 player 1/2 gb

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by suppa_FMB, Feb 12, 2011.

  1. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Kupujem sony usb mp3 player sa kapacitetom od 1 ili 2 gb, nov ili polovan. Zanimaju me samo najjednostavniji modeli od sony (mp3 format samo) posto evo vec godinama sestra i ja imamo dva i sluze nas fantasticno. Baterija se napuni za sekund, koristili smo ga i za prenos podataka i nikad nije zakazo. Inace kupljeni su u Tehnomagu ali nazalost nemaju ih vise na stanju, pa ako neko zna gdje bi mogao kupiti ovakav ili slican bio bih mu zahvalan. Radi se o sljedecem modelu :

    [​IMG]
     
  2. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

  3. pac

    pac Komšija

    Dali ti se kod ovog mp3 playera desilo da nemoze da se upali kako treba? Pritisnem dugme on/off pojavi se walkman logo i ugasi se... dok ga komp sasvim normalno prepoznaje. Dali mozda znas do cega bi moglo biti?
     
  4. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Desavalo mi se vise puta i to svaki put kada sam ga koristio za prenos wordovih dokumenata, programa i sl.

    Format i hard reset (imas iza malu rupicu i sa iglom uradis reset) su barem meni pomagali.
     
  5. pac

    pac Komšija

    Reset nema nikakvog djelovanja, a format nece ni da pocna ni poslje 15 minuta "Windows in unable to format..." Mislim da ga mogu samo baciti.
     
  6. Tensai

    Tensai Komšija

    uradi firmware update meni je to pomagalo