Kakva je vasa soba u kojoj vam je komp?

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Jul 18, 2006.

  1. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Heh, ma i ovaj sam negdje nasao, bolje i taj stari da stoji nego onaj bezvezni pozadi sa VW-om :twisted:
     
  2. emirz

    emirz Novi član

    soba je pretezno neuredna a i jbg...ljudi... imam zamrzivac u sobi(sta da vam dalje pricam????), 4 ormara, krevet i 5 racunara od kojih su dva u funkciji i rade non-stop a ova 3 se eto tako vrte po sobi...4-5 monitora....ne znam ni ja vise, helem postavim pikčr čim malo sredim... :oops:
     
  3. Shenron

    Shenron Komšija

    Stol
    [​IMG]
    Prozor
    [​IMG]
     
  4. Nani

    Nani Komšija

    Komp dobija jos 2 zmaja iz Berlina a bit ce ih jos iz Makarske, evo slika za one koji nijesu vidjeli. Slucajno ako neko zna gdje ima kupit zmajeva nek mi javi. Sa ljeve strane monitora sam narucio sliku (od Zlaje malca kojem je 18 godina a genije je za crtanje) kolika je bjela povrsina od-do sa motivom might and magic bitke, zmajeva dvoraca, carolije itd. Lik crta fenomenalno, nadam se da ce to licit bas kao iz bajke.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Nani, fakat bolesno :lol:

    Evo jedna slika sa stare teme, trenutno samo tu imam. Moram napunit baterije da rokem jos.

    [​IMG]
     
  6. iPlay

    iPlay Komšija

     
  7. monK

    monK Komšija

    De ja vu!

    Kod njega je još sto(L) kako treba!

    ...i ima više kućišta ispod stola...
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    Da mu na slici nije pisalo Shenron, mislio bih da je moj hastal :lol:
    I kod mene je groblje vazda.
     
  9. Shenron

    Shenron Komšija

    To je kreativni nered :mrgreen:
     
  10. Nani

    Nani Komšija

    Sulu fino si ono ukomponovao ;)
     
  11. emirz

    emirz Novi član

    Nani dobra ti ona stolica mala
     
  12. iPlay

    iPlay Komšija

  13. ming

    ming Veteran foruma

    Cek da vidis policu sto sam napravio custom made :wink:
     
  14. vnm_

    vnm_ Komšija

    jao, taman danas sjedim za racunarom od direktorice i razmisljam: "koji normalan covjek bi ovu tastaturu dobrovoljno kupio"...kuci dodjoh kad ono sulu postavio sliku :?

    nakon sto je sulu nenamjerno (?) :)lol:) editovao moju sliku, evo ponovo sminkerski update...

    [​IMG]
     
  15. [tota]

    [tota] Aktivista

    ^Palm, v xxx, iBook G4 [fina "stvarcica"], ADi M700 [imam taj monitor... :D], v3, LG mousepad i secer na kraju - Jack Daniels solja :mrgreen:
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    Ne kontam sta je sa tastaturom, ne valja?

    A evo i laptopaš bio na servisu kod mene :D

    [​IMG]
     
  17. Qler

    Qler Veteran foruma

    [​IMG]

    bila slika na case modding :) samo sto sad imam MX500 misonju i 12cm fan sa zadnje strane :) isto blue ;) i ne vidi se zalman :D na procu :) i ima i webcam :D :roll: :lol:
     
  18. [tota]

    [tota] Aktivista

    ^Ovaj misonja mi je uvijek bio drag :mrgreen:
    B58 tako nesto?
    Cestitam na procu i ploci :)
     
  19. Nani

    Nani Komšija

    Ta je stolica za noge onako da se izvalim ko coek 8)
     
  20. vnm_

    vnm_ Komšija

    da ti kazem, tipke odgovaraju otprilike ko kod moje sto je kuci koristim tako to necu da blatim jer je sto se toga tice dobra, ali sto fali komad space tipke (a ja tacno naletim tamo gdje je rupa) i sto sam par puta slucajno naletio na one multimedia tipke pored strelica, to mi nikako nije sjelo :)

    evo sta me ceka kad dodjem na posao...

    [​IMG]

    da razjasnimo odmah za zadnju sliku, apple nije moj ali sam fasciniran kako je dobar (kao laptop)...