Kladionica

Discussion in 'Generalna diskusija' started by FeyzA, Sep 23, 2007.

  1. selvin

    selvin Moderator

    Vjerovatno prekinut mec ili nesto slicno.

    Male su kvote, trebalo bi bit, jest da su neke i sa 1.1 gore bile "guste" npr. 33:31, 26:25 i tako :)

    Sretno!
     
  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Nikad ne mozes biti siguran. Dokaz:

    [​IMG]
     
  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Pušiona, Celticsi gube 9 a ovi 0:0 nakon prve trecine :(

    edit: Zamalo me infarkt strefio, dobio sam nekako :D

    6 minuta prije kraja Celticsi gubili 13 razlike, Garnett 0/7 iz igre, ali onda serija 20-4 do kraja i pobjeda :eek:

    Colorado 5-3 uzeo, i tu je bilo infarktno prvih 30-35 minuta, pet puta vise suteva domacina ali Wichita vodila 1-2, srecom prelomilo se nakon toga...
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Cestitam! I mene su Celticsi drzali budnog, al sam ipak ubo nesto sitno :)
     
  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Hvala :D

    Imas li account na bet-at-home-u ?
    Imam jedan bon za kladjenje u iznosu od 5 eura, pa da odigras sta od mene jer si prvi pozelio srecu :p
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Na bwinu se kladim, ali hvala u svakom slucaju :D
     
  7. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    XT, jel ti zao sto nisi ulozio malo vise para, npr 10, ili 20? :)
     
  8. Hansel

    Hansel Komšija

    Malo više je 50-100 KM. Cener je standard. :)
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ako ima neko drugi da zeli bon od 5€ za bet-at-home, imam sad dva, neka se javi...
     
  10. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kakav bon imam i ja tamo racun? Salji :)
     
  11. Mujka

    Mujka Komšija

    a kako se tamo uopste dobija taj bon ?
     
  12. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Poslano obojici.

    Morate tri puta okrenuti tih 5 eura na minimalnu kvotu od 1,5 da bi mogli isplatiti.

    A bili su zalijepljeni na jedne besplatne novine pa sam ih dobio brdo...
     
  13. Mujka

    Mujka Komšija

    hvala :p
     
  14. Elegance

    Elegance Aktivista

    Jeli sta ostalo od tog brda bonova :) .
     
  15. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Trenutno nista, pola drustva mi otvorilo account :mrgreen: , ako naleti jos koji javit cu...
     
  16. Shisha

    Shisha Aktivista

    Preporuka ovima koji se klade online je Expekt kladionica (daleko najbolja ponuda za fudbal) i Pinnacle (najbolja ponuda za NBA, NHL, NFL ...). Na kladionicama imate odgovarajuce bonuse na prvu uplatu ... Ovo je preporuka na osnovu licnog iskustva :)

    edit: u sirokom luku zaobidjite bet at home - Zazalio sam sto sam uopste napravio acc na toj stranici - nemaju ni 50% ponude expekt-a ili pinnacle-a
     
  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Daleko najbolja je bwin, ali je nevolim radi sajta pretrpanog grafikom pa mi zaglavi flash u po frke i prodje vrijeme za okladu, zato je tu betathome najbolji, po meni.
     
  18. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ko ima najbolju ponudu za ostale sportove ?

    Vidim na Pinnacle-u ima dosta toga ali mi se ne svidja sto imaju samo dolar za valutu, 2,75% je provizija, i samo jedna isplata mjesecno je besplatna. I jos su ukinuli bonus na depozit ali hajde to mogu presutiti.

    Kakav je Gamebookers ?
     
  19. Shisha

    Shisha Aktivista

    Nije reklama nikakva, da se odmah razumijemo, vec dobronamjerna preporuka :) - Expekt - Prvi listic ti je besplatan (fazon je sto uplata mora biti minimalno 10 eur). Ako padnes, vrate ti novac, a u slucaju da dobijes, pare idu tebi i mozes bez problema raditi withdraw. Ja sam se tako odmah na 60 eur digao i onda lagano dizao i vracao lovu na mb :). Ponuda je odlicna - neuporedivo bolja od betathome-a. Minimalan depozit - 10 eur
     
  20. Hansel

    Hansel Komšija

    Nisam stigao upload-ovati prethodne listiće, a inače me ova sedmica pravo ispoštova. Evo jučerašnji dobitni. Najveća drama je bio ovaj Ipswich gdje sam igrao da domaćin daje gol i dadoše ga tek u 93. minuti.

    [​IMG]


    A na ovom me drugi put zeznuo Lyon. U srijedu za 110 KM kada sam čekao samo pobjedu Real-a, a sinoć čekao pobjedu Lyon-a za 160 KM. I eto, dva puta me izigraše.

    [​IMG]