Kladionica

Discussion in 'Generalna diskusija' started by FeyzA, Sep 23, 2007.

  1. vnm_

    vnm_ Komšija

    woohoo, super listic :smt023
     
  2. zilo

    zilo Komšija

    :)

    Evo za danas, da se malo prati. :)
     

    Attached Files:

  3. zilo

    zilo Komšija


    Chievo-Piacenza 1 : 0
    Bologna-Frosinone 2 : 1
    ADO Den Haag-Haarlem 2 : 1
    FC Volendam-TOP Oss 3 : 0
    Drogheda United-Cobh Ramblers 3 : 0
    Fenerbahce-Kasimpasa 3 : 0

    Nalbandian-Fish 1:2
    Zagreb-Siroki 79:80


    Napaljeni Fish pred domacom publikom jedva dobi u tiebreak-u. Siroki pobjedio tricom sa zvukom svirene. C/P sa zvanicnog sajta.

    ''Tomić je sedam sekundi prije kraja presjekao jedan gostujući napad nogom, lopta se izvodila sa strane i dvije sekunde prije kraja došla do Šime Špralje koji tricom postavlja konačnih 80:79 za momčad Širokog.''

    Kosarka juce donese lovu. Danas ote zajedno sa tenisom. Pih. :mrgreen:
     
  4. Furion

    Furion Novi član

    Evo i jedan od mene za danas...Rekreacije radi :twisted: uplata do 15:00


    1. BAYERN-LEVERKUSEN (sp)........................................................... 1 - 1.75
    2. NURNBERG-BOCHUM..................................................................1x - 1.20
    3. WOLFSBURG-HAMBURG (oba tima daju go)...................................... 1 - 1.60
    4. STUTTGART-HANSA R................................................................ 1 - 1.45
    5. DORTMUND-KARLSRUHER............................................................ 1 - 2.00
    6. UDINESE-LIVORNO..................................................................... 1 - 1.70

    Ulog: 1.00 Kvota: 16.56 Dobitak: 16.56 (Derby Kladionica)
     
  5. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Evo k'o ima vremena nek odleti... :p

    [​IMG]
     
  6. zilo

    zilo Komšija

    Uplata do 19:30. :arrow:
     

    Attached Files:

  7. zilo

    zilo Komšija

    Najsladji dobici. :D Cener za par minuta i zdra'o. :mrgreen:
     

    Attached Files:

  8. vnm_

    vnm_ Komšija

    sta je ovo...mrtav topic?

    subota: arsenal sa 2-0 na 2-3 sa igracem manje i autogolom u 90., sunderland sa 0-1 na 2-1 u 90., aberdeen 3-4 u 90., bordeaux sa 0-1 u 2-1, zadar fmp dobio cak jednim poenom razlike...a servette vodi 3-1 i primi u zadnjih 10 minuta 2 gola...u produzecima naravno pobijede.
    sreca da sam zakasnio na bundesligu...

    nedjelja: nista pretjerano gusto, ali izgleda da sam svu srecu potrosio u subotu do 20h :mrgreen:

    sve u svemu sica...

    [​IMG]
     
  9. zilo

    zilo Komšija

    Masala. :)

    Vikend je bio poprilicno los. Neka se sica okrenula na Marseju i to je sve. Barca me namagarcila za fine pare. Sigurno da ne postoji nikakvo opravdanje to sto su prokockali 0:2, ali nase kladionice su jos jednom pokazale kolika su djubrad. U petak je potvrdjena informacija da se tekma igra pred punim tribinama u Sevilji. Ipak, u nasim kladionicama i dalje je stajao znak ''N.T.'' ili ''neutralan teren''. Velike su pare ovdje uzeli, jer uplate na Barcu sigurno ne bi bile ovolike. Profesionalno, nema sta ...

    Danas me ovi hatalji izradise za 50-ak EUR. Haram im bilo.

    [​IMG]

    Vidjecemo kakvi ce sastavi da budu, ali otprilike ovako bi nesto u ovom momentu odigrao LP.

    Roma-Man Utd 1 @ 2,80
    Schalke-Barcelona oba daju gol @ 1,70
    Arsenal-Liverpool 1 @ 2,25
    Fenerbahce-Chelsea oba daju gol @ 1,70

    Koeficijent: 18,21
    Uplata: 20,00
    Dobitak: 364,20
     
  10. zilo

    zilo Komšija

    Den Bosch-RBC Roosendaal 1 @ 1,75

    Veoma cudna utakmica i po svemu sudeci nastimana. Gosti jedino imaju sanse da idu u play off ako izgube. Zvuci cudno, ali je tako jer se njihova liga igra po periodama. Holandski fudbalski savez je objavio da ce poslati ljude da prate regularnost utakmice. Vise info ovdje.

    Pored ovog u singlu, igram jos.

    Nadal-Berdych 1 @ 1,65
    Roddick-Davydenko 1 @ 1,45
    Apeldoorn-Volendam 2 @ 1,75
    L.A. Lakers-Dallas 1 @ 1,45

    Ukupna kvota: 10,62
     
  11. zilo

    zilo Komšija

    Den Bosch-RBC Roosendaal 2:0
    Nadal-Berdych 2:0
    Apeldoorn-Volendam 3:6

    Jos Roddick i Lakersi, pa da se meza ide kupovat. :lol:
     
  12. wacko

    wacko Aktivista

    Ja cekam Milan veceras za 4 cenera.Budu li me zajebali... uh :evil:


    Edit: Fulo Bruge-Mons 0:0(bio sam siguran da ce pobijediti) :smt097 :smt093
     
  13. zilo

    zilo Komšija

    Evo zadnja 2 kola nase lige. Moze se finih para dici. I danas se nesto dobilo, ali i na Slobodi okinulo. :D Fakat su prave Fukare. :)
     

    Attached Files:

  14. zilo

    zilo Komšija

    Izmajmunisan jedan, cisto radi zanimacije. :mrgreen:
     

    Attached Files:

  15. zilo

    zilo Komšija

    Patrick T - Stirling A 2 @ 2,80

    Iako sam ga vec odigrao na tiketu, ovaj par pucam u singlu veceras. Veliki pad kvote na goste. U premieru je juce bila oko 4,50. Trener Patricka je izjavio da ce igrati u kombinovanom sastavu i da ce priliku dobiti mladji igraci. Razlog tome je sto Patrick za 6 dana docekuje Rangerse u kupu.

    EDIT:

    Liga prvaka po obicaju blesava. Nista se nije ubolo. I ostale lige nisu nista bolje. Ovaj singl ispusio isto, nafakasi na kraju zabise.

    FT Partick Thistle [1 - 0] Stirling Albion
    90' [1 - 0] P. Keegan
     
  16. zilo

    zilo Komšija

    Italija, Serie B, 16:00

    Mantova - Treviso 2 @ 2,30

    8 Mantova 34 13 10 11 47:40 7 49
    18 Treviso 34 7 10 17 33:46 -13 31

    Tekma je u Premieru blokirana. Ne znam kakva je situacija sa ostalim lokalnim kladionicama, provjerit cu ujutru. Na bwinu je jos uvijek u ponudi. Uglavnom, veliki pad kvote na Treviso. Mantova je mirna u sredini tabele dok se Treviso grcevito bori za opstanak. Ove sezone nemaju nijednu pobjedu u gostima, pa je ova kvota ''iznenadjujuca''. :) Ovdje bi trebala da uleti dvica.

    Sretno.

    EDIT: Blokiran i u Derby-u. :x
     
  17. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Sve danas:

    Valencia - Racing 1
    Metz - Marseille 2
    Lorient - Lens ah 2
    Mantova - Treviso 2

    kvota: oko 15
     
  18. zilo

    zilo Komšija

    Lijepo. Trebala bi Valencia da prodje. Za Racing ne igra stub odbrane Garay.

    PS. 22' Mantova 0 - 1 Treviso
    (Penal) Beghetto 13'

    :lol:

    EDIT: Koja je ovo zvrcka zabarska bila pa preokrenuse domacini. :| Garant nisu repa legle, pa su na poluvremenu druge upute dobili. :smt003
     
  19. vnm_

    vnm_ Komšija

    ali zato valencia igra finale kupa u srijedu, koje im je sigurno vaznije od ove utakmice...
     
  20. zilo

    zilo Komšija

    Bielefeld-Dortmund 1 @ 1,75
    Zagreb-Hajduk 1 @ 2,20
    PSG-St.Etienne 1 @ 1,70