Kladionica

Discussion in 'Generalna diskusija' started by FeyzA, Sep 23, 2007.

  1. vnm_

    vnm_ Komšija

    tako treba, mada moze i kurcenje kad fulis jedan par...lakse mi je kad vidim da nisam jedini peh :mrgreen:
     
  2. Loki

    Loki Komšija

    Hajde još 2-3 puta na neku sitnu lovu pa ako i dalje ne bude išlo nemoj više. :)
     
  3. zilo

    zilo Komšija

    Zadnja 3 dana nece pa nece. :D

    Prije mjesec dana mazno sam fine pare i na to je vnm_ konstatovao:

    ''odlicno odigrano, super te ide ovih dana.
    ja kakve sam srece bio u zadnje 2 sedmice, nebih 4 fiksa sastavio da ne padnem''


    Buraz, duuugo te drzi ova kriza. :D Evo da procepi. :D

    Detroit-Nashville 1 @ 1,90
    Detroit je bauk u NHL-u. Ubjedljivo najbolja ekipa i imaju niz od 6 pobjeda. S druge strane Nashville ima 3 poraza u nizu.

    Roma-Milan 1 @ 2,40
    Ioako sam sanjao pobjedu Milana od 2:1 (strijelac za Romu je bio Tadei) :smt003 , odigrat cu keca. Roma je u boljoj formi i bodovi su im potrebni. Potrebni su i Milanu, ali je kvalitet na strani Rimljana i mislim da ce da dobiju ovo.
     
  4. vnm_

    vnm_ Komšija

    toliko me ne ide nemam ni muda odigrati u sta sam siguran...a romu sam igrao na listicu koji mi je propao zbog bundeslige.

    mislim da bi i lazio trebao proci, mada sam ga igrao samo azijski hendikep u jednom sistemu, jer se blizi kraj sezone u italiji a tad se na cudesan nacin poveca broj nerijesenih utakmica...
     
  5. zilo

    zilo Komšija

    Ja sam razmisljao Udinese-Lazio X, ali ne odigrah. :D

    Jedan za kraj dana, pa cemo vidjeti. :D

    Roma 1
    Detroit 1
    Sturm 1
    Lille 1
    PSG 1
    Betis 1

    Kvota: 49,55
    Ulog: JAK :mrgreen:
     
  6. vnm_

    vnm_ Komšija

    evo ih 1-1, tako ce i do kraja ostati...
    treba od slijedece sedmice pa do kraja igrati sistem, sve Seria A utakmice X, osim nekih zestokih favorita...koji su to kriminalci :mrgreen:
     
  7. zilo

    zilo Komšija

    FT Udinese 2 - 2 Lazio

    Mamma mia! Gledaj domacih postenjacina. :smt003
     

    Attached Files:

    • haha.JPG
      haha.JPG
      File size:
      20 KB
      Views:
      3,143
  8. vnm_

    vnm_ Komšija

    ma ne znam koji me vrag tjera da se kladim na nogomet.
    evo nesto zestoko, ako niste jos citali. frajer sat vremena prije zrijeba lige prvaka najavio koji ce paroviti bit izvuceni, i kako mu nijedna kladionica ne dozvoljava uplatu :smt001

    http://forums.icnorthwest.co.uk/viewtop ... sc&start=0
     
  9. zilo

    zilo Komšija

    Napravio sam sajt sa statistikama za englesku, špansku i talijansku ligu. Statistike su vrlo detaljne i pokusat cu da ih redovno update-ujem. Nadam se da ce vam biti od pomoci. :) Ne zamjerite na bjelini, nemam vremena da se jos i s tim bakćem. :D

    http://www.tiket.co.nr
     

    Attached Files:

  10. vnm_

    vnm_ Komšija

    evo nesto je uletilo. nije puno, ali ce mi podici raspolozenje. :mrgreen:

    [​IMG]
     
  11. zilo

    zilo Komšija

    Masala. :)

    Ja odigrao sistem 4 od 10. Samo je u fikseva kvota bila oko 16. Dole pogodio 7. Sad ne znam koliko bi dobio, ukupan dobitak je bio 6700. Mislim da bi bio blizu milje, ako ne i vise. Samo me sugavi Werder me povali u fiksu.

    Danas je najsigurniiji par bio Fulham-Everton 1. Godinama igraju 3 za 3 i tradicija se nastavila. Pogodio sam i Barcu, a u Calcio-u je bio praznik, sve kecevi i samo jedan X kojeg sam ufatio.

    Mesute Özilu, da Bog da zavrsio u Ozrenu iz Semizovca! :twisted:
     

    Attached Files:

  12. vnm_

    vnm_ Komšija

    pa bolan gdje ces werder u fiks... :cry:

    serie a je danas bila smijesna. da sam igrao sve sto sam mislio da ce proci bio bi 4 od 4, ali posto inace padnem i na jednom talijanskom kad ga stavim nisam bas imao muda...

    ja sam se vala povaljao na frisk/askeru, a naravno da je gospoda kasnije bila konacni pobjednik :smt006

    [​IMG]
     
  13. zilo

    zilo Komšija

    Jbg, hockey je pogan sport. Vise necu igrati ovaj evropski. Samo pratim Detroit i dan kada ce u novu seriju da udju. :smt003
    Doduse, ne igram ja tako sisteme. Minimalno 2 milje mora da izgura. U razradi ne stavljam kvote manje od 2,00. Imam neki peh, da uvijek u sistemu padnem na najmanjim kvotama. Kad se sjetim Celtica od prije par dana. :|

    Sto se tice Werdera, trebao je ono dobiti. Ne znam jesi li gledao tekmu, ali onom Ozilu treba zabraniti da igra fudbal. Nije ni cudo sto ga je Schalke pustio u Werder.

    Taj drugi listic (14:59) je uplacen minutu prije pocetka ''Seria-e A'' i Werder i Leverkusen uopste nisu trebali biti na listicu. Ostali su zapamceni od drugog listica, nisam vidio i zakljucio opkladu jbg. :)
     
  14. vnm_

    vnm_ Komšija

    ma gledao sam, trebali su i protiv stuttgarta dobiti pa si vidio sta se desilo. primili 6 golova iz 7 prilika a dali 3 gola iz 10 prilika...treba ih izbjegavati citav ostatak sezone. sjecam se kad su prije jedno 5 godina isto poslije zimske pauze pali u rupu, bili su uzasni do kraja sezone.

    da pogledamo domace utakmice konkretno:
    bochum 1-2: nema potrebe da komentarisem, poslije 1-0 izgubiti kod kuce...
    nuernberg 2-0: dok nuernberg nije fasovao crveni karton moze se reci da je utakmica bila izjednacena...
    dortmund 2-0: da nisu poveli 1-0 iz ofsajda veliko je pitanje kako bi utakmica zavrsila.

    a inace ja uopste ne igram sisteme, medjutim morao sam promijeniti malo navike jer sam konstantno gubio.
    ne vjerujem da cu nastaviti igrati sistem, ovo sto je sad vikend dobar bio nista ne znaci.

    da igram na dobitke preko 100-200 maraka necu, jer sam zivcan i stvarno ne znam sta bi uradio da padnem na werderu za milju...mozda bi i na psihijatriji zavrsio :mrgreen:
     
  15. zilo

    zilo Komšija

    Od ovih malih tiketa na markicu-dvije kladionice zive. Sistemi tu i tamo. Neki dan je lik dobio 40 000 na sistemu, a uplatio je cenera. :D Medjutim, smrt za kladionice su singlovi.

    Zato ove lokalne kladioničice ne uvode da se singlovi pucaju. Nigdje ih ne bi bilo. :)

    Minimalno 3 para. :twisted:
     
  16. zilo

    zilo Komšija

    Celtic-Aberdeen 0 : 1

    Neka neka, prokleo sam ih nakon onog sistema. Ostadose bez kupa gnjide. :mrgreen:
     
  17. zilo

    zilo Komšija

    O yebo ga fiks. :twisted:

    Trenutno je u pitanju lova mog'o bi se golf 3 uzeti. Ako prodje i Roma, onda bi bilo i za golfa i za temelje od vikendice. :mrgreen:

    [​IMG]

    [​IMG]

    Sta sam sve pogodio, pa ovo nije humano. :D Zamalo i Parma-Palermo da skinem. Zabi ga Parma iz penala u 90. :twisted:

    Edit: Ja zaokruzio Chelsea kod 1:3. Sta ono bi na kraju gluho bilo. :shock: :mrgreen:
     
  18. Loki

    Loki Komšija

    Puuu.

    Lazio - Roma.. no comment... :evil:
     
  19. zilo

    zilo Komšija

    Lazio mrzim iz dna duse. Politika i ideologija njihovih navijaca normalnog covjeka ne mogu ostaviti ravnodusnim. S druge strane, Roma se nakon ovog poraza definitivno okrece Ligi prvaka. Viva Totti!

    Delemont - Lausanne 1 : 2

    Ova tekma je dogovorena. Bio je veliki pad kvote na Lausanne, ali je i blokirana u svim lokalnim kladionicama. Dovoljno je na kraju pogledati kako su padali golovi. Turski recept.

    0:1 81' - Bugnard (pen)
    1:1 90' - Alfred
    1:2 90' - Drago
     
  20. zilo

    zilo Komšija

    Lijepo danas. 83 KaeMa dignuta, steta sto vise ne uplatih. xD

    [​IMG]