Koje serije pratite?

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by bhd, Mar 5, 2012.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Gleda li iko anime.

    Ja trenutno gledam blue eye samurai i odlican je. Prije toga sam gledao Onimusha i on mi se svidio.
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    Pregledao plavookog samuraja u danu. Odlican
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja nisam Anime ali na Amazonu ima Invincible jedna od najbolji serija sto sam gledao generalno. Već sam spominjao ali vidim niko nije gledao

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    Pregledao ja :) čekam kad će dalje, ovo mi nesto u po sezone stalo...
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja samo prvu gledao, čekam da se druga zavisi skroz. Bezveze ovo sto su počeli dijeliti sezone na dva dijela.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  6. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Btw ja sam pogledao obje ali za Yellowstone mogu reci da je jedna od najboljih serija koje sam ikada gledao definitivno


    Sent from my galaxy s23
     
    Qler and Haker like this.
  7. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    True detective....i Narcos....
    Ako već neko nije preporučio....:cool:
     
  8. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Meni je sezona 4 True Detektiva pravi promašaj.. a inače mastepiece od serije.
     
  9. chenta

    chenta Aktivista

    Dosadna je full, jedva odgledah ovih 5 epizoda... Fargo mi je puno bolje sjeo ova 5. sezona.
    Inace Banshee je dobra serija od manje poznatih to gledam. I Power Book Force isto.
     
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Je ko gledao Halo na sky showtime?

    Ja se kanim al nikad zapoceti, vazda zaspim prije nego sto pocnem gledati.
     
  11. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Tokyo Vice na hbo preporuka, izasla je i 2. sezona
     
  12. AggressoR

    AggressoR Aktivista


    I ako pocnes shvati da prica nije u istom timeline kao igrica.
    Ja sam odgledao prvi sezonu (jbg odigrao sam citav serijal osim zadnja dva dijela, nikad zavrsio) i to me najvise privuklo.
    Ima neki zamjerki ali s trenutnim nedostatkom neke fine Syfy serije dobro dodje.
    Sad ti je krenula i druga sezona, i upravo pocinju desavanja na Rreach.
     
    EL NINO CFC likes this.
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja poceo gledat prvu epizodu Halo serije kad je izasla, i odmah u prvoj epizodi pokazu lice Master Chief-a i odmah mi sav cejf ubiju. Tu i prestanem.

    Kroz tolike igrice nisu nikad odraslo lice Master Chief Petty Officer John-117 pokazali, a ovdje su ga odmah u prvoj epizodi razotkrili.

    Eno Mandalorian ne pokazuje lice, pa serija beton. Ne znam sto su imali potrebu da to urade Master Chief-u.
     
    EL NINO CFC likes this.
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Uzas prva epizoda.

    Al i dalje me vuce da gledaj jer volim Halo.

    Ona mala me opasno nervira.
     
    Patton2410 likes this.
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Disney+ uskoro uvodi zabranu sheranja racuna 'izvan kuce'. Izgleda isti sistem kao i Netflix ce koristiti, tj. da ce se morati doplatiti za svaki racun izvan kuce.
     
  16. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    U jednoj sceni mi se vide samo oci, mislim da je to na kraju 4 dijela, kad mu kidaju oklop, dio kad izgubi cortanu.
     
  17. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Stisni zube, odgledaj do kraja prvu sezonu. Druga sezona je pocela odlicno.
    Prestani gledati seriju kroz oci igre. Ni u igri John-117 nije prikazan kao mehanoidni robot vec je prikazan kratko kao covjek.
    Ljudi koji su odlucili da u igri ne prikazuju lice su GENIJI svoga vremena. U to vrijeme kockaste grafike igracima je bilo ugodnije gledati kockaste obrise oklopa nego kockaste obrise lica, zato je to bio genijalan potez.
    U seriji to nije moguce jer bi onda djelovalo da je robot a ne humanoid u oklopu. Sve ima svoje ali je stvar gledatelja kako posmatra pricu.
    Kako u seriji docarati da je Johnu stalo do covjecantva ako pokazes nekakav oklop bez emocije i mimike?
    U igri je to bilo lahko pokazati kroz borbe i pricu u koju si i sam ukljucen. Prica se u seriji odvija dosta sporo i desava se izmedju dijelova price i akcije koju smo prozivjeli kroz igru.

    Prva sezona je osim par malih novih elemenata meh...
    Druga sezona je razvucena prica igre Halo: Reach.... (spominje se relej "Visegrad" :D )
     
    EL NINO CFC and Patton2410 like this.
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jedino ako nema se sta drugo iole pristojno za gledat i bude mi pravooo dosadno. Sto ne vidim da ce se dogoditi u bliskoj buducnosti.
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Masters of the Air, Apple+ vojna serija. Producenti Tom Hanks, i Steven Spielberg kao i na Band of Brothers.

    Tematika je Americki avijaticari iz Mighty Eight Air Force i bitke njihove kroz WW2. Historijski tacno odradjena serija. Kvalitetno snimljena jer nisu stedili. Mislim da je kostalo snimanje preko 200 miliona dolara.

     
    aNaToMiC ! likes this.
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Fallout serija je izasla na Amazonu. Mislim da je cijela sezona.