Koje serije pratite?

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by bhd, Mar 5, 2012.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Danas prva epizoda. Nadam se da ce se vratiti prvim stopama. Zadnje epizode druge sezone su bile razocaravajuce.
     
  2. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Znam, užas. Zakomplikovaće je još (pre)više, kako je očekivati od Abramsa.
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    Koji zavrsetak Dextera :)

    Odlicna serija :)
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    jel pocela 9. sezona HIMYM?
     
  5. fipi

    fipi Aktivista

    Izasle vec 2 epizode.
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    Odgledana i predzadnja epizoda BB-a :D uuuuu,..... bogami zadnje tri su bile odlicne..kakav li ce kraj sada da bude :)

    ima li kakvih najava :D:D:D:D:D
     
  7. Esh

    Esh HWB

    The Blacklist djeluje zanimljivo, mada ima i dosta sličnosti sa Person of Interest..
     
  8. heroic

    heroic Komšija

    Homeland nova sezona, solidno pocela, solidna i serija :D
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    Kakva je ova serija?

    Boardwalk Empire

    znal ko?
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  11. daco87

    daco87 Aktivista


    meni jedna od boljih, prohibicija, pravi gangsteri, početak Al Caponea... u ostalom imal' išta što je hbo radio a da ne valja :D

    [​IMG]


    zadnja epizoda BB je odlična, drago mi što Pinkman preživi :D
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Odlicna!

    Desavanja u vrijeme prohibicije u Americi, sa pocetkom 1921. godine kad je donesen 18 amandman u Ustavu, kojim zabranjuju proizvodnju, prevoz i prodaju alkohola. Odlicna gluma, a glavna uloga je Steve Buscemi, koji glumi jednog od glavnih za krijumcarenje alkohola u to vrijeme, Enoch 'Nucky' Thomsona (Johnson u stvarnom zivotu). Tu su i Al Capone, Lucky Luciano, Arnold Rothstein (zidov koji je kontrolisao vecinu NY), Meyer Lansky, Mickey Doyle... Ima i fiction likova, ali vecina je bazirana na stvarnim osobama.

    Preporuka za gledanje. Zaista odlicna serija.

    "Girls", "Hung" i "Veep" su 3 prilicno lose serije koje je uradio HBO u zadnje vrijeme. Ni "Eastbound and Down" nije nesto. Barem po mom misljenju.
     
  13. daco87

    daco87 Aktivista

    te nisam gledao što si nabrojo, girls ili weep samo ime kaže da nisu za gledati, barem ne za mene.
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    "Girls" ti je o curama i njihovom zivotu. Rekao bi nesto kao "Sex and the City", sa puno vise sexa. Dosadna do bola.

    "Veep", je skracenica za "Vice President" (Amerike). Glavna uloga je Julia Dreyfus, ili bolje poznata kao Elaine Benes iz Seinfeld serije. Ona pod predsjednik Amerike. Humoristicna serija, ali ne nesto posebno. Previse "suhog" humora.

    "Hung", je o profesoru kojem su zafalile pare, i sad da bi dosao do istih, pocne biti muska prostitutka. Bezveze. Zato i jeste otkazana.

    "Eastbound and Down", o bivsoj baseball zvijezdi, koji je propao kao zeton, pa pokusava sve da bi uskrsno svoju karijeru, cak spadne na to da mora ici igrati u Mexiko. Ova je okay, solidna serija, sa solidnim humorom, ali je daleko ispod HBO standarda.
     
  15. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Heh, tek pogledah 4. epizodu agents of SHIELD, vidim poznata mi scena sa pocetka :)
    Da sam skontao prije, mogao sam otici biti statista :D
     
  16. bhd

    bhd Veteran foruma

  17. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

  18. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma ev malo sam procackao, vidim da je to to, ali jel interesantno, il ko da gledas CSI na cable :D
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pogledao The Shield, prdobra serija. Sad se bacam na Sons of Anarchy.
     
  20. bhd

    bhd Veteran foruma

    Raja, danas vidim krenula nova serija.

    Star Trek Continues
    Prvo kontam neka zajebancija, ili neka stara, kad ono totalno nova serija al i totalno LOW BUDGET :)
    prva epizoda krenula :) Titami ko da gledam prvi serijal star treka :)

    http://www.imdb.com/title/tt2732442/?ref_=fn_al_tt_1

    full epizode.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017