Koje serije pratite?

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by bhd, Mar 5, 2012.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Odgledao prve 2 epizode nove sezone Walking Dead, i veoma sam razocaran. Ako nemrdnu iz onog zatvora za 2-3 epizode, prestat cu je gledati, jer mi je totalno monotona postala.
     
  2. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Prva sezona je najbolja bila, sam Rick kada luta po gradovima, protiv zombija i ostalo ... čim su počeli preseravati sa ljudskim odnosima u seriji, kvalitet je počeo padati. Ljudi ovdje hoće zombie apokalipsu a ne ovo što trenutno gledamo u novoj sezoni.
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Vala bas. Pretvorili su seriju u zescu dramu/sapunicu.
     
  4. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    WD je totalni shit . Gledam na silu jos uz citavo vrijeme surfam po netu na mobu .
    Trebali su ko neki konvoj prezivjelih napravit , i da idu kao prema nekom cilju i tako bi svake epizode mogla biti neka druga lokacija neka druga prica , neki novi likovi ... :)
     
  5. kvaju

    kvaju Komšija

    Poceo gledati The Wire, pogledao 7 epizoda, i svidja mi se zasad.
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    serija beton.......
     
  7. ColdFire

    ColdFire Overclocker

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    The Walking Dead, je postala zesce smece. Od omiljene mi serije prosle sezone uz Breaking Bad, do najgore mi serije koju pratim (koju sam...), i to daleko najgora.

    Ne samo da ne planiraju mrdnuti iz prokletog zatvora, nego sad su dvije pune epizode posvetili onom 'Guverneru'. Nigdje veze.

    Sta napravise od serije. Ovo je za mene ne gledivo. Odustajem.
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Evo ostala mi jos jedna epizoda od Sons of Anarchy, odlicna serija, jedna od najboljih sto sam gledao.
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja sam sebi naskidao starih sitcoma, Friends, According to Jm, Svi vole Rejmonda, Kralj Queensa, sve sezone, ma uzivancija, imam i komplet X-files, ima se sta gledati narednih godinu dana :)
    Pratim i The Big bang theory i How I met your mother, kad malo skontam ni netreba mi MojaTV :)
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    Spoiler Allert! :)

    SOA
    Ubishe clay_a ? Mislim svakako nije imao nekih uloga ove sezone, al tek tako...nidje veze..moraju oni u svakoj seriji sada ubiti nekog karaktera, nova furka za serije..
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Malo su razvukli, trebali su sezonu otvorit sa njegovim ubistvom. Sve u svemu serija nakon sest sezona nije izgubila na kvaliteti, jos jedna da sve fino zavrse i to ce bit pun pogodak, kao sa Shieldom.
     
  13. senad_986

    senad_986 Komšija

    Almost Human, nova krimi/SF serija s Karl Urbanom u glavnoj ulozi. Dvije epizode sam pogledao, ima potencijala. Nadam se da ce se glavne radnje vise drzati s usputnim popratnim desavanjima. SF ljubitelji bi svakako trebali pogledati prvu epizodu.
     
  14. Tesla

    Tesla Aktivista

    Ovo sam namjerno pogledao i nije me iznenadilo.

    Ali sinoc odoh na stranicu sonsofanarchyafterword ili tako nekako i izvrsih samoubistvo iz zasjede spoilerom. Sjede Otto, Gemma u njega i Tara i kontam pricat ce nesto onako bez veze, kad voditelj ni dobro vece nego odmah producentu.

    So the Tara is dead....

    Ajoooooj, kad nisam se roknuo, koji glupan, a zena me pogleda i zalupi laptop, a ono nije mi nastimano da se ista desi kad se zatvori LID i iscupah mu bateriju :)
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Malo su pretjerali sa ubijanjem glavnih likova, izgleda da je to novi trend u serijama. Kako god ne bi valjalo da serija ima više od sedam sezona.
     
  16. Tesla

    Tesla Aktivista

    Razmislja Sutter o sedmoj sezoni, ja to ne bih volio, inace cekam da se zavrse sve sezone pa onda gledam seriju da ne cekam svake sedmice novu epizodu, jedino sam BB cekao kao ozeblo sunce, a on se meni sad sjetio, mogo' bih ja i sedmu sezonu snimiti. Ja taman dosao do 6 06 i do kraja godine da zavrsim.

    Nego, evo jedna nova caka.

    Mislim kupis netflix i otkazes kablovsku, bar u mom slucaju.

    https://unlocator.com/

    Jedna od najjacih caka u posljednje vrijeme bar za mene.
     
  17. kvaju

    kvaju Komšija

    Koliko placas netflix?
     
  18. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Sons of anarchy brutalan. :)
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Bice sedma sezona 100% Sad kad uporedim ipak ki je Sheild bolja serija.
     
  20. Tesla

    Tesla Aktivista

    Nisam jos poceo ali koliko vidim 8 $ je pretplata.

    Ima i free month na pocetku samo se mora covjek sjetiti da otkaze account prije nego sto istekne mjesec ili ode 8 dolara sa racuna.

    XBMC takodjer ima plugin za netflix.

    http://vpncreative.net/how-to-register- ... edit-card/

    Sa ove liste samo treba izabrati zip code i to je to.

    Ja sam svoj upravo startovao pa da vidimo.