Koje serije pratite?

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by bhd, Mar 5, 2012.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ima li jos neka dobra zavrsena serija? Pogledao The Killing, odlica je bila.
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    ^Boardwalk Empire.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ostala mi posljednja sezona da pogledam.
     
  4. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Gotham


    sekunde nije loša!
     
  5. rijads

    rijads Aktivista

    The office zbog Dwight-a.
    Sta su ovo uradili sa arrow, poceo gledati zadnju epizodu reko fulio sam prethodnu...
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    Odgledah zadnju ep SOA.
    Lijep i lagan zavrsetak jedne serije :)

    RIP SOA :D

    idemo dalje
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Telemah otkljucao ove kanale pa reko da upalim malo discovery science. Kad' emisija o liku koji je u prošlom životu bio neki muzičar te ga udari grom pa mu se taj skill vrati. Reinkarnacija i to a on nešto šilji po klaviru. Kad' sa secije nisam upao koliko sam se smijao. Discovery fucking science.
     
  8. heroic

    heroic Komšija

    Ma kakav Discovery, gledaj History, tamo imas emisije o drvosjecama i vozacima kamiona!!
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Slabo gledam TV, sve sto me interesuje na netu nadjem ali koliko se sjecam, na tom Histori kanalu su ili svemirci ili oni fejkeri sa skladištima.

    Nekada davno, Discovery je imao dokumentarne emisije.
     
  10. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Neki dan na Foxu gledam Louie-a i mjerim na 20 minuta serije dođe 10 minuta reklama.
    Tačno mi ogade seriju sa reklamama
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Reklame su posebna prica. Ja ponekad nesto pogledam dok jedem i doslovno zaboraviš sta gledas dok reklame zavrse.
     
  12. Tesla

    Tesla Aktivista

    A uvecer ide samo Morgan Freeman ( mislim glumacka je velicina, ali sad ispade i teoretski fizicar, svaka druga mu je "Dok sam ja bio dijete i odrastao u Mississipiju ).

    Pa i Shatner sa Weird or what ( u toj je emisiji i bio ovaj covjek sto ga je grom opalio pa on poceo svirati klavir )?. Stvarno su se pokvarili, ne zna covjek vise sta da gleda.

    Mythbusters ( mozda ), i ..... ne znam, Animal planet jedino, a volim i Deadliest Catch
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Mislim da je bila: Weird or what.. ali nsimm toliko obracao paznju.
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja cu TV program upaliti u martu kada krene F1 sezona :D Doduse bila je odlicna serija dokumentaraca o prvom svjetskom ratu u boji na nacionalnoj.
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    TV program u Americi se u sustini sastoji od 90% reality show-ova. Na MTVu ne mozes cuti muzike pored teen porodilja, Jersey seljacina, itd... I na History sad ima najmanje istorijskih dokumentaraca, a sve vise garanzih prodaja, pa oni sto aukcioniraju kontejnere, pa kamiondjije na Aljasci, i tako te gluposti... Sjecam se prije, kako sam na History-ju znao gledati WWI-WWII dokumentarce, koji su se vrtili sedmicama. Sad se ne sjecam kad sam zadnji put pogledao tako nesto na History/Discovery kanalu. Tamo jedino sto gledam je HBO i Netflix, jer u tome je spas.
     
  16. bhd

    bhd Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Legends - Dosadno mi bilo danas, i dok sam cekao NFL utakmicu, haj reko da odgledam zadnjih 6 epzioda prve sezone. Zadnjih 5 epizoda su bolje. Gluma i dalje kod vecine glumaca prilicno mehhh, ide na bolje, ali je se prica barem fino razvila. I dalje je to kopija Bourne/Criminal Minds, a ima tu i tematike Homeland. Ko da je scenarist sjeo i poceo brat ideje iz ostalih serija. Ali eto, gledljiva je postala.

    I, da. Sean Bean, is still live and kicking. :D
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Naš stari drugar Sulu je nahvalio nedavno The Killing. Je li još neko gledao, iskustva?
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pogledao ja u jednoj sedmici sve četri sezone. Beton serija. BTW reci mu da je šupčina i da je McLaren kanta :D
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Da si malo redovniji na forumu mozda bi i znao.. hehe. The Killing je beton ali.. nakon druge sezone je postala mušičava jer je tada serija nakon s2 bila ugasena te imho nije bas zadrzala tu kvalitetu ali je svejedno sjajna. Po meni benchmark za ostale serije iste tematike.