Koje serije pratite?

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by bhd, Mar 5, 2012.

  1. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ne znam vjeruj druze ja to sve fino skinem pa pogledam rahat bez reklama itd :)

    Uglavnom nastavljaju se epizode..
     
  2. aeRo

    aeRo Komšija

    Za nesto vise od 2 sedmice pocinje Better Call Saul.. Trebalo bi biti vrh :)
     
  3. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    4 days, 3 seasons 8)
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    evo i mene na trecoj sezoni, treca epizoda, moram nekako stati i sacekati petu sezonu
     
  5. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Sorry, can't wait haha.
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Only Fools and Horses

    Kren'o po ko zna koji put iz pocetka. I svaki put se ismijem kao prvi. Predobra serija.

    This time next year we'll be millionaires. :D
     
  7. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja sinoc pregledao epizodu i po "Better Call Saul". Sad za sad nije lose, ali nije ni nista posebno. Tu je stara ekipa, osjeti se onaj duh Breaking Bad-a ali rano je da se ista govori. I Breaking Bad mi je bio prvih par epizoda prosjecan pa kasnije ispade nesto najjace sto sam gledao.
     
  8. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Meni je itekako posebno. Serija nije samo jedan od prequel tipa serija, ovo će biti super, to na osnovu već evo dvije epizode mogu vidjeti. Strong start što bi se reklo, samo neka održe. Očgieldno ćemo vidjeti šta se desilo i poslije Breaking Bad događaja :smt007
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Better Call Saul odlicno krenula imho.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Sinoć pogledao dvije epizode. Ima šmeka BB-a. Za sada je sporo ali spot on.
     
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Slippin' Jimmy zasad i meni super, nisam ocekivao puno jer ipak tesko je BB nivo drzati ali Gilligan je majstor.
     
  12. bhd

    bhd Veteran foruma

    Zavrsi se I dva I Po covjeka....naaak...haman nije sheen htjeo da glumi Ni u zadnjoj
     
  13. Tesla

    Tesla Aktivista

    Da, da, po meni je krenulo odlicno. Ovo ispod je poluspojler ali eto ipak iz predostroznosti neka stoji

    TUCO ME JE PRAVO OBRADOVAO BIO MI JE SIMPA I U BB :)
     
  14. GV

    GV Komšija

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Poceo gledati i ugasio negdje na polovici druge epizode. Meni dosadna i pomalo iritantna.
     
  16. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Ima li kakva preporuka dobrog serijala za gledanje sa ženom, bitno je da ima humora i akcije? I nek nije dosadna, da ne bih zaspao.
     
  17. blaf

    blaf Aktivista

    ne znam na kakvu akciju mislis..., ali ovo su serije kavlitene, a cini mi se da ih niko ovde ne gleda...
    Orange is the New Black, You’re the Worst, Transparent, Brooklyn Nine-Nine
     
  18. bhd

    bhd Veteran foruma

    Boston Legal
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nastavio gledat The Walking Dead od S5E9 i evo gledam 10tu... Toliko sazaljevanja i otrcanih fraza u ove 2 epizode, da sa mukom po pola gledam. I bas u sred sume u pola oluje bas da na njih stado od 50-ak zombija naleti. Ma daj ba. Hahahahaha. Koliko mi jarani nahvalise ovu drugu polovicu 5 sezone ja kontao da ce biti u rangu prve sezone. A ono obicna na silu drama, sa velikom dozom sapunice.