Koje serije pratite?

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by bhd, Mar 5, 2012.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    u TWD ima glupih scena za ne povjerovat . Al je zadnja epizoda zadnja scena mozda i najbolji trenutak TWD-a haha :D tup

    Gledal ko 12 majmuna ? ja se lomim .

    Better call Saul je fajn . Godi mi nekako sporiji tempo . Mada su sa takvim tempom trebali imati vise od 10 ep po sezoni ...
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Dobar je Jimmy, ali ide sporo. Ja sam se malo vratio na It's Always Sunny in Philadelphia. Level of stupidity je i dalje tu ali mi je opet gledljiva za razliku od komedi central pile of shit sitkoma. Ima epskih fora.

    Dobro si spomeno 12 Monkeys. Volim taj film ali citam, nisu neki utisci sto se serije tice. Natjerat cu se da pogledam koju epizodu.
     
  3. aeRo

    aeRo Komšija

    Jimmy odlican, tek se sad pocelo zakuhavati da valja. :)
     
  4. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Arrow beton za mene, pregledao sve i cekam sad epizode jednom sedmicno nove sto se emituju :D
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  6. bhd

    bhd Veteran foruma


    Ma nako 12 monkeys nije los, al se poceo gubiti smisao same serije nakon par epizoda...
     
  7. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Prestao sam ga gledati ove sezone. Stigao do druge epizode i to je to, ovo je smiješno kakva je sapunjara postala. Ovo će se otegnuti na deset sezona s obzirom kakvu gledanost ima. TWD, adios od mene :smt006
     
  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Pa sve su ti serije na taj kalup. Prva sezona beton obično bude, pokupi dobre ocjene kritike i mnogo publike. Onda se sjete da bi se mogli opariti sklepaju drugu sezonu koju svi gledaju jer svi nešto čekaju ajde ide malo sporije prva je bila epic. Onda ide treća smeće, četvrta još gora itd. SOA dobar primjer ili Homeland, katastrofa. Prva sezona odlična, druga gledljiva dok 3. sezona odron živi a 4. mi ne pada na pamet gledati. Ne znam šta bi gledao a sve mi se čini Band of brothers po ko zna koji put da malo odmorim od ovih sranja.
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Zato ja ne gledam serije dok ne zavrse. Vise puta sam nakon dobre prve sezone nastavio gledati da bih na kraju i odustao. Ili npr. u slucaju Prison Breaka odgledao sve, iako je smece.
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jos jednom preporuka za the killing i six feet under. Ja trenutno pratim bates motel, od ostalih sam odustao.
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Tu sam stigao do druge sezone, vidim treca pocela. Sacekat cu da zavrsi pa u cugu odgledat. :)
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    TWD, finalna epizoda 5te sezone je teska safunjara. U rangu Sunset Beach-a.
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    Jel to kraj serije?
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma kakav kraj. Samo sezona zavrsila.
     
  15. Eldorado

    Eldorado Komšija

    TWD jos nisam poceo gledati 5 sezonu al mogli su bolje to izvuci iako su mi 1 sezona i ona sezona u zatvoru ok bili... steta
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Tnx.. da ne gledam onda. I kroz trailer mi nije izgledalo primamljivo.
     
  17. aeRo

    aeRo Komšija

    Posljednja epizoda Better Call Saula je top. Isti impression imam ko i kod Breaking Bada, krenulo je poprilicno sporo ali onda te odjednom uvuce da ne mozes docekati da vidis rasplet. S tim sto sam sa Breaking Bad imao srece jer su sve sezone bile filmed kad sam ga gledao. :smt003
     
  18. Mujka

    Mujka Komšija

    mike najaci meni jaci od Valter a xd
     
  19. bhd

    bhd Veteran foruma


    zato cekat 2 sezone da zavrse, barrr :D
     
  20. bhd

    bhd Veteran foruma

    Raja, preporuka nove serije:
    Last man on earth

    Oplakao sam prvih par epizoda, a izaslo tek 10ak ako se ne varam :D