Koje serije pratite?

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by bhd, Mar 5, 2012.

  1. bhd

    bhd Veteran foruma

    Prejaka hahha :))
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Završila nova sezona Vikinga. Beton serija po meni trenutno mnogo bolja od GOT. Valja čekati godinu dana da vidimo šta će Ragnar i Rollo napraviti.
     
  3. donjapa

    donjapa Overclocker

    Vikingse pratim redovno, ali ko ce sad cekati 8 mjeseci opet, taman GoT malo ubije vremena. Najzanimljivije od toga svega sto nakon sto pogledam sezonu odem i procitam na wiki historiju da vidim da li se tako odigralo, edukativna pravo :D
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Fakat je serija osim što je zabavna itekako poučna. Malo sam čitao za Rolla na wikipediji i vidi neke spojlere za ubuduće šta bi će mu se desiti. Npr. ustaljeno je mišljenje da su Vikinzi nosili one šljemove sa rogovima što uopće nije tačno i zaista su nosili one frizure izbrijano sa strana što sad fura dosta klošarčića vjerovatno radi serije :D
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Isto tako su hvalili tonu stvari koje su cista glupost. Ako želite istorijiski potkovanu seriju onda preporuka za Rome, a ne ovo holivudsko preseravanje.
     
  6. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ma pregledao i Rome, odlicna je, ali nista ni Vikings-ima ne nedostaje.
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    serija bas dobra, samo nisam pogledao 2. i 3. epizodu jer ih nema na popcornu, valjda nisam nesto puno propustio
    Will Forte je baš pogodak, mislim da je ovo njegova serija, on je creator
    Dobro mu stoji brada, ne znam da li ce biti u ostalim epizodama bez nje kad je obrije?
     
  8. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Čekam od napada na Pariz da Rollo prevaspita princezu :smt002

    Bing Bang je standardno dobar, nekako se pronalazim u svakoj na ovaj ili onaj način.

    GOT je opet dobar samo su predugo rastegli sa snimanjima.
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja poceo Arrow gledati. Uz Supermenov, jedan od najgorih disguise-a. Jos i glas ko Betmen nesto kao izvrce. :lol: Serija je ok. Mada mi se vise svidja Daredevil.
     
  10. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Meni beton, eo vcrs 21. epizoda 3. sezone bila :D
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    Meni daredevil nekako previse mracan, jebem mu ako je on slijep nismo mi :) daj nesto i da vidimo :) ne znam, dosao sam do mislim osme epizode, i jos uvijek me nije nesto aman odusevila..
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nesto sto vise gledam sve mi se manje svidja. Iritira me to sto svaku drugu epizodu se raspravljaju o tome jel ovaj nevin ili nije. I obicno jedan misli da jeste, pa onda ovaj drugi citavu epizodu dokazuje da nije. A ima i dosta lose glume. Ona advokatica, kao da joj konstanto kakva motka u guzici. Stalno upecena. Malo mi previse serija vuce na safunjaru. Previse licne drame.

    Dosao sam do 15ep. (1. sez.) Odgledam do kraja sezone, pa mozda me i privuce da dalje gledam.
     
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ovih dana pocnem par serija gledati onako bezveze jer sam zavrsio s prvom sezonom the last man on earth

    prva orange is the new black, kad tamo sise gole, lezbejke, mada je ok serija
    onda prebacim na neku faking it, kad i tamo, pederi, lezbejke
    zatim Shameless kad i tamo, mozda cu malo spojlati, decko ode na instrukcije, onda mu pred materom popusi, pa onda nadje jedan od brata nekakav ko magazin al slike pedera kako se zadovoljavaju

    a jbt, ne moze covjek nista ni pogledati
     
  14. bhd

    bhd Veteran foruma

    Izaslo je 12 ep.
    Svaka je za sebe ono smijurija. elem traje samo 20 minuta...
    Lika prati murphijev zakon definitivno, ehhehe
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    5. Juna, krece nova Netflix originalna serija:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. bhd

    bhd Veteran foruma

    Daredevil, odlican :)
     
  17. GV

    GV Komšija

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  18. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    gotova 3. sezona arrowa!
     
  19. Mujka

    Mujka Komšija

    odgledao sam 4 epizode "fargo" serije nije ko bb ali je blizu :D preporuka :D a i glumci su dobro ima onaj iz hobita freeman i Billy Bob Thornton uglavnom sve 5 :D
     
  20. dmr

    dmr Veteran foruma

    Dobro jutro :), ja mislio vec druga sezona :D