Koje serije pratite?

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by bhd, Mar 5, 2012.

  1. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

  2. Infinitezimalna

    Infinitezimalna Novi član

    Re: RE: Re: Koje serije pratite?

    Ako je suditi po glumcima, trebala bi. :D
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    I šta bi na kraju za x files, hoće li biti još epizoda, ja bih ovo još gledao :D
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Meni par epizoda nemaju veze sa Xfiles, ona treca cini mi se isto komedija kakva.
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Tek da vidis 5. Epizodu

    Znaci nidje veze al et.
     
  6. senad_986

    senad_986 Komšija

    Meni je treca najbolja (ona sa stvorom iz sume). :D Ove ostale - nako vala.
     
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ma daj, vade flase alkohola iz dzepa u sakou i napiju se na groblju, ja se odvalio smijati. :) Onda se onaj frik sexa sa Scully. :smt003 Nidje veze sa X files
     
  8. bhd

    bhd Veteran foruma


    mislim da se varas.
    X files je uradjen bas na stari fazon sve je u fazonu starih epizoda, nema veze sa nekim modernim shitom, osim sto je snimano u novom dobu.
    Tako da je velikih 5 poena za x files.
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jel to zavrsila sezona?
     
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    jeste, 6 epizoda ukupno
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

  12. senad_986

    senad_986 Komšija

    Prva epizoda navrat-nanos, ali hajd uvodna epizoda, trebaju malo da uvezu s proslim desavanjima. Druga je vec nesto, na tragu X-filesa. Treca mi je odlicno legla, taj cudni humor, a pogotovo uz Hank Moodyja... ovaj Fox Muldera. Cetvrta s onim hažbahom iz kamiona za smece mi je bila neuvjerljiva/dosadna. Peta s teroristima mi je bila OK, stari feeling.
    Sestu tek treba da pogledam. Sve u svemu, moze proci, nista posebno, ali neka su snimili, fanovima je svakako dobrodosla. Ne znam, mozda se i ostarilo, mozda su ocekivanja bila velika, nostalgija i tako to, a mozda mi ni stare sezone sad ne bi bile nesto posebno... Tad sam uzivao u svakoj i zeljno sam ih iscekivao svake sedmice. Ma, i ova siroka dostupnost filmova i serija danas cini svoje. Postao sam razmazen i izbirljiv, a ne kao nekad, cekas na TV-u, ides u videoteku, igre igras svaku koja ti dodje pod ruku.
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja na trecoj sezoni House of Cards u par dana :D Poceo je gledat kada je izasla i tema mi se nije svidjala, i neki dan reko hajde da probam opet i zapalim se :D Spejsi je pokidao ulogu.
     
  14. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja sam je isto sazvakao u 2-3 sedmice. Beton serija, a Spacey mi je postao jedan od drazih glumaca nakon nje. Daleko od toga da su ostali glumci ispod nivoa, pogotovo Robin Wright.
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    sve zavisi da li je scully zainteresirana :D
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  17. Chem

    Chem Komšija

    Ja sam opet poceo gledati IT crowd,nekako su mi legendarni,a davno sam gled'o i neke stvari sam bio zaboravio ,tako da mi dobro dodje opustanje 20-25 min po epizodi.
     
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Brutalno. Jedva čekam.

    Večeras ima da se počastim novom epizodom Vikinga :D

    :lol:

    [​IMG]
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Suits dere guzove, 4 sezona meni odlična, i ovu 5. u pregledati sigurno najdalje za 3 dana, i onda šta dalje, kad izlazi 6 sezona?
     
  20. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    men' se čini na ljeto, možda griješim..