Koji Gamepad ?

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by JaLa, Nov 24, 2010.

  1. fera

    fera Novi član

    Danas kupio logitech F310, namucio sam se dok ga komp nije prepoznao kao xbox i sad igram nfs, malo me prsti bole al' dobro je, dobro je...
     
  2. Ninja

    Ninja Komšija

    Bilo koji gamepad iz Logitechove F serije, oni podržavaju Xinput (kao Xbox gamepad). Mnoge novije igre nemaju podršku za DirectInput, zbog čega kontroleri bez podrške za Xinput imaju probleme.
     
  3. JaLa

    JaLa Komšija

    Niposto NE KUPUJTE gamepad od ovoga sa PIKa za 65KM. Kopije sve, brise i moje i Vedine postove/pitanja u vezi gamepada...
     
  4. Nihad

    Nihad Aktivista

    Senade, ima li ovaj ACME-ov vibraciju i ima li četiri (ili barem dvije) tipke odozgo?
    Je li potreban neki upravljački program da bi radio?
     
  5. Juka

    Juka Komšija

    Zasto mu ne stavite negativan feedback???
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Ne mogu mu ostavit negativan dojam, ako prije tog nisu izabrali kupi artikal. Jedino da ga neko navuce :D
     
  7. JaLa

    JaLa Komšija

    ma gotovo je sad, da klknem KUPI Artikal ovaj ce ga izbaciti il nesto :)
     
  8. senad_986

    senad_986 Komšija

  9. Nihad

    Nihad Aktivista

    Senade, hvala na ovoj informaciji.

    Znači ti veliš da tebe ova ACME-ova điđa već nekoliko mjeseci sasvim uredno služi? Je li kvalitet dobar (fin hod tipki, precizno ponašanje krstića - ne fula smjerove, ne "tandrče" kad trese, itd.)?

    P.S.: Ovaj s Pik-a je ukin'o i moje pitanje, gdje sam ga kulturno pitao prodaje li fabrički zapakovane džojstike ili polovne, kineski popravljene prepakovane.
    :)
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    "fabricki" su oni zapakovani (al iznutra preljepljeno izolir trakom neki Microsoftov copyright text), al gamepad koristen / polu-pohaban 100%
     
  11. senad_986

    senad_986 Komšija

    Nema na cemu! Ma, dobar je skroz! I drugi trebam uzeti. Valjda ti to dovoljno govori. :)
     
  12. irhadkul

    irhadkul Komšija

    jel ko voljan da kupi saitek p880 od mene?heeeh,reko da se ponudim ako trazite gamepad.
     
  13. Nihad

    Nihad Aktivista

    Shvatam to 100%, i jasno sam bio napisao pitanje. Al' tip je to obrisao, uglavnom iz toga je sve jasno.

    Vjerovatno voli slušati onu od Dajr Strejtsa - Mani for Nafing :)
     
  14. JaLa

    JaLa Komšija

    Imam 2 gamepad-a,
    Logitech Rumblepad 2
    Logitech Rumblepad 2 cordless.

    Ne zna se koji je bolji, odziv na ovom bezicnom, isto kao da je zicani, nikakvog stekanja ili kasnjenja.
    Meni opet bolje u ruci leze ovi Logitechovi nego X360.

    Imate pod oglasima oba gamepad-a ;)