Koji telefon: Xperia X10 vs. VivazPro

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by ElvisDzebo, Aug 23, 2010.

  1. ElvisDzebo

    ElvisDzebo Novi član

    zanima me kolika je cjena ova dva modela, i prema vasim misljenjima koji je od njih bolji???

    btw ako jos neki ima neke prijedloga za telefon sa dobrom kamerom neka napise...

    Hvala....
     
  2. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Ni jedan ni drugi, moja preporuka Samsung Galaxy S i9000, tu je sa cijenom kao X10, mozda malo skuplji, zavisi gdje kupujes. Zadnji android, super amoled display 4", 512 MB RAM, 2GB ROM, ARM Cortex A8 1GHz, odlicna 5MP kamera, 720p video@30fps...
    A i lijepo izgleda :D
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Jos jedna preporuka za i9000.
     
  4. ElvisDzebo

    ElvisDzebo Novi član

    aa kolika je eventualna cijena tog samsunga, i gdje bi se mogao kupiti na podrucju Tuzlanskog kantona, a u slucaju nuzde i sire??
     
  5. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Za Tuzlu ne znam, u Sarajevu je cijena 800-850 KM sa garancijom od godinu dana. Nazoves i vidis moze li dostava postom, ili ako imas koga ovde da ti uzme pa posalje preko vozaca autobusom? Ili se provozaj do Sarajeva :D
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Trebao bi biti oko 700-750KM, ali sada koliko su lokalni dileri odlucili da zaradjuju to je druga stvar.
     
  7. Chem

    Chem Komšija

    Ako sam vidio dobro ,ovaj samsung nema blic na kameri,ili sam ja pogrešno vidio. ABd kad mu bude cijena oko 600 KMica moj je.Telefon je strašan
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma ako nema flash, LED je gotovo neupotrebljiv. Kao lampa ok. Mozda malo posluži za simanje video zapisa (iz "blizine") ali manje/više sa LEDiodom ili bez nje, nije veliak razlika.
     
  9. ElvisDzebo

    ElvisDzebo Novi član

    hm..
    meni treba telefon sa dobrom kamerom, a taj bez blica mi se ne cini bas pogodan...
    ili se varam.... :?
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Proguglaj kakve pravi slike i vidi da li ti odgovara. Nego, sta ti zelis od telefona ? Ako ti ne treba smartphone, onda ganjaj neki dumbphone koji ima dobru kameru. A proci ces i jeftinije.