Koju graficku?

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by AhmeT, Nov 14, 2008.

  1. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Mozes provjeriti, samo ti treba mjerac potrosnje.

    Ovako nesto

    [​IMG]
     
  2. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Hehe. Nemam to. Da probam poiskljucivat sve u kuci, samo PC upalit pa gledat kako se sat okrece? :D
     
  3. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Treba ti samo ampermetar i voltmetar.
     
  4. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    P=U*I? :D
     
  5. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Pa naravno :mrgreen:

    Dobit ces barem otprilike potrošnju, to je što ti i treba.
     
  6. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Otprilike se moze i ovako izracunati. :wink:
     
  7. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Ja sam mislio da se to moze i preko kakvog programcica il tako nekako :D

    EVo inace druga noc, kako ja ne mogu zaspat :D Kolko li ce se ovo otegnut... :D
     
  8. pac

    pac Komšija

  9. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Hvala :D I ovaj, kao i vecina drugih pokazuju ono sto je pomenuto par puta na forumu, slicna je dosta sa 3850, mozda sporija malo.

    Sto se tice moje odluke, ja cu sad sacekat jos malo da vidim kako ce se situacija razvit, hocel sta novo fino doc, hocel sta pojeftinit, i sl. Spomenuo sam nije hica. Za mjesec, dva, moze se dosta stvari promijenit. Iako mi je ova 4670 zapala u oko, i da imam tu napojnu spacnu ne bi vishe razmisljo i to bi kupio, ali ne bih da riskiram. Nije mi prije potreba da sad ovo rijesim
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Dolar raste, pa ti kontaj :wink:
     
  11. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Haj ba ne prate ovi nashi trendove :D Valjda sad tek treba krenut opadat kod nas :D
     
  12. pac

    pac Komšija

    Iz tog razloga su grafe u pcplusu poskupile 8800GT je sad oko 225-235KM.
     
  13. dHM

    dHM Aktivista

    informacija za tu cijenu ti nije dobra, nekidan sam bio tamo, a i na njihovoj stranici pise da je obicna 8800gt 512 mb i dalje 200KM, a 8800 gt gs i ona sa 1GB memorije je skuplja
     
  14. pac

    pac Komšija

    Ja samo znam da sam pcplus zvao i raspitivao se za par graf kartica. 3870 i 8800gt su poskupile a 4670 je tek dosla. A site im nije up to date :wink:
     
  15. Nani

    Nani Komšija

    Rijetki su ti redovni update-i kod nas, telefon u ruke i zovi.
     
  16. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Drug mi kaze da vise nemaju 8800GT na stanju u PCPlusu.
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Jah, ja sam navodno uzeo posljednju u petak. I to mi dali onu iz izloga. Ne volim to, ali sta se moze...
     
  18. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Jesil je platio 200 ili vishe?
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    250 nazalost. Doduse, u pitanju je Golden Sample model, ali svejedno malo previse. Pozurio sam jer ih izgleda jos zadugo nece biti, a cijene ce mozda porasti jos vise.
     
  20. Moncho

    Moncho Komšija

    taman tih 50 sto si 'usechario' na 3850 dao si ovdje. Znas onu naso na mostu izgubio na chupriji :)Jos uvijek veoma relativno malo nofca za pristojne performance :)