Konfiguracija racunara kao popis

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Riddick, Jun 28, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Riddick

    Riddick Aktivista

    Neki clanovi ovoga foruma stavljaju kao potpis svoju konfiguraciju racunara, a sto u sustini ne smatram losom idejom, al kad taj potpis zauzima i 10 redova mislim da to nije OK :? Moj potpis ima samo 2 reda i ucinio sam sve da bude sto manji i pregledniji s obzirom na ogranicenje od 255 karaktera. Mozda bi i drugi clanovi mogli uciniti slicno ili isto :?: Jer stvarno mi je bezveze da citam post od jednog reda i vidim 10 redova od potpisa :(

    P.S. Ovo je usmjerno na poboljsanje kvalitete ovoga foruma :!:
     
  2. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Kilometarski sigovi su bili predmet diskusije vise puta. :mrgreen: :mrgreen:

    Prvo sam pomislio da zelis da napravimo popis svih konfi na forumu. Pa da poslije imamo graficki prikaz RAM, Procesori, Intel vs. AMD, etc. Ovo bi se moglo ubacit u profile korisnika, i tako bi se uvijek mogao imati pregled generalno o stanju u drzavi.
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    To ima na gaymersima. Meni se licno gadi.
     
  4. vnm_

    vnm_ Komšija

    ja znam da na nekim forumima ima onaj fazon da napravis dugme u sig, onda na njega napises recimo "konfiguracija" pa kad kliknes onda se to prikaze ili sakrije...to je dobar fazon :)
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Eto sad nas je dvoje kome se gadi. :lol:
     
  6. Riddick

    Riddick Aktivista

    Ovo je HardwareBase forum na kojem se raspravlja o informatici tako da su mi ti potpisi u sustini ok i nema tu sta da ti se gadi :?
     
  7. Esh

    Esh HWB

    bio sam jednom na tragu da ovo implementiram i smetnuh s uma.. vidjet cu sta se moze uraditi kad se vratim s puta, makar da po defaultu bude skriven potpis pa koga zanima da ga "otkrije"..
     
  8. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Blah ... zamisli kad bi svaki put, kada bi htio nesto da pitam ili da zatrazim pomoc oko problema, morao da navodim konfu ili da dodatno zbunjujem ljude ne davanja informacija o istoj ... sucks
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    pa meni je svejedno, evo sad sam stavio konfiguraciju, znaci kad kliknes na moj "potpis" prokaze se konfa.. nebi bilo lose da je kod svih tako, a sto se tice duzine nekih potpisa.. svejedno mi je samo nebi trebali ti bit potpisi puno KB jer nekima sa DIAL-om to smeta

    tako da.. kako god
     
  10. godzila

    godzila Novi član

    NAILS i nije ti nesto konfa
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    doniraj mu love za bolju pa ce mu onda i sig biti vjerovatno bolji... :roll:
     
  12. AdoSA

    AdoSA Komšija

    No comment
     
  13. Riddick

    Riddick Aktivista

    Zamolio bih ucesnike da budu konstruktivniji, bez upadica i spama :)
     
  14. burner

    burner Aktivista

    PC Ekspert forum to ima jako praktično implementirano. Sada, ne znam kakve su mogućnosti ovog foruma...
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    hvala

    ..ne postavlja se konfiguracija samo da se vidi koji je komp bolji,
     
  16. burner

    burner Aktivista

    Ne uzmemo li u obzir nezrelu djecu, zbog toga se uopće ne postavlja.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    ma jebes njih nego.. mislim da je prjedlog dobar,.. samo trebalo bi to ruadit il da svi imaju il da nema niko jer... stavi sliku koju hoces na potpis ali da kod svih bude konfiguracija kad kliknes na nju.. ono, jednostavno da bude obicaj "kuce".. a sad da neki imaju a neki ne, onda ne znas kako je kod koga

    al opet ako nekom nije mrsko pisat svaki put onda.. svejedno kako god
     
  18. Nani

    Nani Komšija

    Sinko jel ti nemas pametnija posla nego gluposti lupat, vjerujem da imas C2D i kaku 8800 da bi tvoj potpis bio najveci!
    Onom kome se gadi slobodno nek ide na stranice hortikulture gdje je samo jedan cvjetic u potpisu!!!!
    Na kraju krajeva moderatori su odredili duzinu potpisa pa sta onda pametujes oko gluposti koje su prozvakane 30000 puta!!???
    Na benchmarku forumu je to puno bolje odradjeno sa slide funkcijom a dok to ne bude ovde napravljeno bost cete potpis poput mog!
    Na kraju krajeva nisu potpisu tu radi ku*cenja vec iz razloga koje ti ocigledno ne mozes shvatiti!
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    @nani, sig ti je prevelik, sto jest, jest. Makar smanji font.
     
  20. Nani

    Nani Komšija

    Pa ja ne spamam po forumu ako je neko primjetio, kazem jednu u 7 dana tako da uz svo duzno postovanje okrenite se pametnijim temama a ne ko kake babe...ako adminima smeta neka ga slobodno izbrisu, jel ok? :wink:
     
Thread Status:
Not open for further replies.