Konfiguracija za BF3/Ultra High

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Stryker, Nov 6, 2011.

  1. p4ja

    p4ja Komšija

    nema potrebe da uzmas tu grafulju kad mozes od 6850 isto to dibiti..bukvalno isto...a kosta manje sto kerma,a za tih 100 kerma uzmes 8 gb rama jos...
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Vidis da se neki PLUSovac bavi makertingom za jeftine pare,placa samo internetski prikljucak.
     
  3. KingT

    KingT Veteran foruma

    Lol monitor, VGA prikljucak, 5ms..

    Konfa br.1:

    Ploca overkill,memorija 1333MHz 4GB plocica,grafa nedovoljna za fullHD/max postavke a precjenjena- cca 450KM,napojna u prvoj konfi je bezze..

    Konfa br.2.

    Ploca jos veci overkill,monitor bezze,4GB RAM-a,grafa vec spomenuta..
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    mali update, cackao dosta po settingsima i probavao. 570GTX (fabricki naclockana doduse) vrti BF3 na 1920x1200 sa Ultra detaljima u 60 fpsa zakucano (rijetko kad padne na 50). To sve sa iskljucenim MSAA. Ali ona druga AA opcija na medium, znaci nema nazubljenih ivica. Kad MSAA stavim na 4x fps padne na 20-30. Znaci, gasi MSAA, stavi sve na ultra i 560Ti ce da vrti na 1920x1080 (sto je manja reza od moje) u 60 fpsa
     
  5. KingT

    KingT Veteran foruma

  6. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Jetino nema šta... 500KM za grafičku. Zanima me ko daje pola milje za grafičku u vrijeme recesije?? :lol:
    Uzmeš ba neki best buy (od AMD-a naravno), naklokaš i miran si.
     
  7. KingT

    KingT Veteran foruma

    Koju ta AMD karticu (best buy) naklokas da gura BF3 na Ultra postavkama i 1920 x 1080 rezi?

    Prvo procitaj post i na koje postavke/rezoluciju se odnosi.. :wink:
     
  8. Sena

    Sena Veteran foruma

    Taj sam. :mrgreen: