Kreativnost na času Bos. Jeziku

Discussion in 'Generalna diskusija' started by .Dzahdo., Apr 5, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Pozdravljam.

    Pošto mnoga dotična gospoda ima mnogo ideja, molio bih da mi neko da ideju oko kreativnog časa iz Bosanskog Jezika. Znači neki kviz, književnost i tako. Molio bih sve da napišu neku ideju. Znači samo mi treba neka podloga, tj. koncept. Hitno mi treba, rok mi je četvrtak. Pa molim uskačite mi svi u pomoć... To su tri-četiri rečenice objektivno.

    Hvala unaprijed
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    posalji profesorcu u PM to ti je nesto kreativno i novo, nesto sto niko prije tebe nije uradio :D (u tvojoj generaciji :D )
     
  3. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Opali joj referat iz overlocka, ali pazi da se gramaticki pravilno izrazis.

    @Qler
    Ja mislim da sam ja rekorder. Ja sam uciteljicu zatjerao u pm prvi dan skole u prvom razredu osnovne. Bad Ass MoFo :evil:
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    ee, to je vec nesto :) :D
     
  5. Nani

    Nani Komšija

    ne, ne .... opisi joj svoje jade naravno, upotrijebi emocije i bol sto ne mozes igrati nadolazeci crysis...kleta sudbino, ocu sli sistem il pak dva...pa da bude quad lijepa djevo da ne bi vama na casu revo :D:D:D
     
  6. zilo

    zilo Komšija

    Prvi razred osnovne.Veliki odmor.Uhvatio ja nekog malisana i bijem ga,prilazi meni neka zena i kaze da ga pustim i da sam nasilan.Ja je posaljem u PM.

    Pocinje cas i ta zena ulazi sa uciteljicom.Nisam ni znao da je ta zena nastavnica u mojoj skoli. :mrgreen:

    @Dzahdo
    Ma mozes ba svasta da uradis...

    1. zabavi drugare sa kolaz papirom i plastelinom.
    2.igrajte se vjesala.
    3.bacajte petarde.

    Inace,casovi BSiH jezika su mi najmrzi,jer ovo sto ucim ne prihvatam kao svoj jezik.Ucimo nesto u skoli u petak.U ponedjeljak dodjem u skolu i to sto sam ucio vise ne vazi jer se preko vikenda pravopis promijenio.Sto se tice knjige to je komedija prava.Nema cega nema u njoj.

    :D
     
  7. vnm_

    vnm_ Komšija

    kad smo radili lektiru Stepski Vuk ja sam djelo uporedio sa filmom Fight Club, i ubijedjivao profu da je glavni lik peder...dozvoljavam ti da me kopiras :)
     
  8. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Slozis mu onu od "pusenja", pamtim to kao da je bilo danas, ali razvuces u prozu, malo produzis na kraju i extra.
    Jednom sam dobio 5 na taj fazon, ali je profa bio neki debil. Mislim da ovo prolazi samo kad starih.
     
  9. kamikaza

    kamikaza Aktivista



    kad smo vec kod tog ko je sta radio moj drug pred kraj 7 razreda *ebo sunce i sve pospisku nastavniku sto mu je dao jedan iz fizike a nastavnik njemu j**o ti *og mater nepisemnu kako razgovaras samnom (cista istina tesko je za povjerovat) :?


    Dzahdo:
    mozes napravit neku temu na hameru ono stavis slika i teksta u vezi knjizevnosti to smo mi radili:D
     
  10. postal dude

    postal dude Aktivista

    mene prof bosanskog mrzi
    jarane ja lektiru uradio wao
    pita citav razred sta cemo mu dati?
    svi uglas 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5!!!!
    kaze ona pa hajde dobro dacemo mu 3 ,jeb3m joj djete mrtvo.i pojedem joj nerodjeni fetus.
    i dan danas me mrzi.majke joj ga nab!jem
     
  11. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Jedan lik u medicinskoj(poznat kao manijak) usta na sred casa i veli profesorici:
    - Zapisi me, udarcu te glavom :D :D

    Kreativno bi bilo, da svi za taj jedan cas napisete neku kratku pricu i odaberete najbolju, recimo :D
     
  12. zilo

    zilo Komšija

    Ma ima ona prica.Kaze u masinskoj neka jalija u zadnjoj klupi pravila belaje na casu.Profesor im kaze:''Zadnja klupa napolje!!''Oni fino ustanu,uzmu klupu i zafrljace je kroz prozor. :lol: :lol:
     
  13. 3125

    3125 Komšija

    Ta je prica i do mene dosla, ali nisam nikad vjerovao da je to istina, prvi razlog zato sto svako ima svoju verziju i sto svaki put bude druga skola. :?
     
  14. Qler

    Qler Veteran foruma

    ne znam odakle je to pocelo :) ali su kreteni u mom razredu to odradili na casu radio tehnike :) samo nisu bacil nego fino pokupili klupu i sa klupom izasli :D i sjeli u hodnik i nastavili tenisa na SE T200 ja mislim da je ono bio :D
     
  15. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ma ta je prica stara 1000 godina. Furala se jos dok je moj stari isao u skolu. Isto kao i ona, prozove profa lika, kaze zakljuceno jedan. Kaze lik dva. Kaze profa opet jedan. Lik izvadi noz i zabije mu u stol, i pri tom kaze dva. Prova izvadi utoku i stavi na stol i kaze JEDAN. To su sve oni urbani mitovi.
     
  16. pac

    pac Komšija

    ma moglo bi se ovo godinama prepricavati al uglavnom skolsko doba je bilo najbolje!!!!!! :wink:
     
  17. Qler

    Qler Veteran foruma

    ili onaj :) kad je na veterini student odogvarao i sad profa mu pokazuje noge ptica i propituje ga...ko je je ovo, koja je ovo, ovaj nista ne zna... i profa sad sjedne kaze kolega, ime... kad ovaj nogu na sto, digne nogavicu, haj pogodi majke ti :D
     
  18. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    to je nesto vise ko vicevi neki nema tu istine :smt002
     
  19. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Stavis na taj hamer sunce, mater, nesto iz fizike, prekrizis sliku pravopisa i sliku Ron Dzeremija i otprilike to je to.
     
  20. zilo

    zilo Komšija

    Gdje nadje Ron Dzeremija. :mrgreen:
     
Thread Status:
Not open for further replies.