Kupovina Hi Fi "sistema" do 300KM

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by sumeir, Nov 26, 2008.

  1. sumeir

    sumeir Komšija

    Dakle amidža konta uzeti kakvu "linijicu" sebi do 300KM može li preporuka. Dali da ide na nešto u ovom cijenovnom rangu, koja marka, ili može proći jeftinije. Obzirom da će mu korisiti za slušanje lokalnih radio stanica i naravno MP3 . Napoinjem da je adžo "šminker" što znači da uređaj mora zadovoljiti i izgledom :D
    Očekujem(o) preporuke.

    Još jednom hvala i lijep pozdrav.
     
  2. Nani

    Nani Komšija

    Ovako, Koliko znam Marantz linije daje jedan od najboljih zvukova jer obicno ugradjuju i receiver u samo hi-fi boxove, imas ih u Mobilmedii, ne znam cijenu pa pogledaj sta i koliko. Od onoga sta znam;

    Panasonic ima fin izbor i pogledaj na cjeniku koji sam postavio pod temom Cjenici AV opreme. (cjenik od 18.11.2008)

    Sony do 300km ima
    CMT-SPZ50,
    MHC-EC55,
    MHC-EC50,
    CMT-GS10,
    CMT-NEZ50,
    CMT-EH10
    Svi su sminkerski kako si rekao, pa vidi na google pictures izgled i specifikacije, a koliko znam bilo je 2-3 modela sa ovog spiska u Robotu u Hrasnom i u Mobilmedii pa mozes ih i uporedit.
     
  3. sumeir

    sumeir Komšija

    Hvala "Silo" mraaak si! :mrgreen: :smt006
     
  4. Nani

    Nani Komšija

    Np, ljudi ce pomislit da imam kakve Jedi trikove, mjenjam nik u Sila ocam :D