Kupovina monitora - sve upite postavljajte ovdje

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Konjislav, May 6, 2008.

  1. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Da li se isplati uzeti polovan monitor LG flatron W2442PE Na piku prodaje neko dobro ocuvan?Generalno mi treba bar 24 inca i da ima hdmi izlaz.Je li neko imao iskustva sa LG monitorima?
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    Isplati se ako je jeftin :D
     
  3. Majesco

    Majesco Aktivista

    Imam LG W2453TQ-PF i za moje potrebe je odlican, dobri uglovi gledanja, nemam niti jedan mrtav ni zaglavljen piksel, radi ko zmaj.

    Kolika je cijena tog monitora, u odnosu na neki nov 24 inca Full HD monitor, dali ti se isplati.
     
  4. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Pa cijena je 200KM jbg gledao sam nove ali ne mozes naci ovu velicinu sa hdmi izlazom za male pare
     
  5. Kingpin

    Kingpin Aktivista

    mislio uzeti dell u2312-HM, ima li sta bolje za 400 KM za igre vecinom
     
  6. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Nov 400km?
     
  7. joyjoy

    joyjoy Aktivista

    Nema ništa bolje za te pare , best buy!
     
  8. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

  9. Kingpin

    Kingpin Aktivista

    ok je koliko vidim recenzije ovo ono, samo ima dosta revizija ovo kod nas su vjerovatno refurbished nove A00, koliko vidim ljudi sa A04 A05 se manje zale na bleed, zutilo bijele itd
     
  10. Kingpin

    Kingpin Aktivista

    isplati li se dati 530 za u2414h? nema nigdje ovog P2414 kod nas izgleda da je isti panel kao kod u2414 a jefitni je dosta.
     
  11. Sena

    Sena Veteran foruma

    Isplati.
     
  12. [tota]

    [tota] Aktivista

    Ako je netko vidio negdje da se prodaje Dell U2414H, molio bi da javi lokaciju i cijenu, pošto tražim istoga, ali najbliže što sam našao je U2412. :)
     
  13. sumeir

    sumeir Komšija

  14. [tota]

    [tota] Aktivista

    Kolegi Kinpinu poslao sam PM da vidim gdje ga je on kupio i da li je cijena bila 530KM što bi bilo odlično, a zadnja opcija mi ostaje Imtec sa 625 KM, super bi bilo da ima popusta za keš, ali nešto sumnjam. :)
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Ta cijena i jeste sa 10% popusta.
     
  16. Kingpin

    Kingpin Aktivista

    ova cijena je samo sa pdvom uracunatim tako da je 600 KM u prodaji ok. ja sam narucio p2414 za 385 KM cinilo mi se kao best buy
     
  17. KingT

    KingT Veteran foruma

    Odobrena mi je zamjena Dell 23" UltraSharp, ako ne bude taj dostupan moze preporuka za neki drugi model otprilike u tom cjenovnom rangu (od 400 - 450KM), znaci moze neku drugi dell ili neki monitor slicnih karakteristika od drugih proizvodjaca.

    EDIT:
    Vjerujem da je po specifikacijama najblizi Dell P2314H monitor.
     
  18. Pionir

    Pionir Overclocker

    Bas me zanima sta si napravio KingT :smt017 :D :?:

    Dosta mi se dopada monitor tankih rubova, ala LG 23EA63V-P koji je sada pomalo "stari model".

    Da li je neko upratio sta je sada atraktivno za 300-400 KM 23+Wide ili 24" ?

    Ne mogu da nadjem, a gledao sam Dell tankih rubova... :|
     
  19. mirzet1976

    mirzet1976 Aktivista

    Sta reci za Benq 27" M2700HD valjal cemu, uzeo bih ga
     
  20. Pionir

    Pionir Overclocker

    Da li je nov monitor i koliko para?

    Meni djeluje pravo dobar ; ima HDMI+DVI+VGA+Kablove, 2 ms, Wide...puno toga.