Kupovina monitora - sve upite postavljajte ovdje

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Konjislav, May 6, 2008.

  1. p4ja

    p4ja Komšija

  2. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Kod mene se krecu oko 100e polovni.
     
  3. p4ja

    p4ja Komšija

    kod vas i je nov jeftiniji..tako da mi to nista ne znaci, dali je to sa ili bez garancije? koliko koristeni? ne kanim ga slati nigdje van BIH, znaci striktno cijene kod nas..
     
  4. Pionir

    Pionir Overclocker

  5. p4ja

    p4ja Komšija

  6. Pionir

    Pionir Overclocker

  7. p4ja

    p4ja Komšija

    da, hocu da ga prodam, i ova dva da kupim, samo ne mogu da vjerujem da je razlika u imtecu i plusu sa ovom firmom u 100km..
     
  8. KingT

    KingT Veteran foruma

    U Imtecu necu vise nikada kupiti nista, crkao mi Dell U2312 i nisu imali isti morao doplatiti 150KM za U2412, trazio sam E2414H kazu nema prestao se proizvoditi a to je 2014 model. toliko o njima.
     
  9. p4ja

    p4ja Komšija

    evo sada sam zvao ovaj win, kaze covjek razlika kod nas je u 150 km, sa ostalim radnjama, ne mogu da vjerujem, odo sutra odma, a tebi decko hvala jedno veliko na linku, mogao sam se zajebat hladno brata mi. Hvala hvala hvala
     
  10. anel007

    anel007 Komšija

    hahah u imtec vise nit ja ulazim niti saljem nekog od poznanika tu da kupuje, prije nekoliko mjeseci sam skoro 15 dana cekao da jednu tastaturu dobave iz poslovnice u bihacu do bilo koje u sarajevu i na kraju kad je dosla nije bila to ta tastatura koja se reklamira na njihovoj stranici :twisted: :twisted:
     
  11. p4ja

    p4ja Komšija

    Ako moze samo jos neka procjena mog monitora, bio bih jako zahvalan! Star godinu, kupljen u plusu, ima jos godinu garancije. Hvala
     
  12. Pionir

    Pionir Overclocker

    Ma ne treba tebi procjena, ti i ja se dogovaramo :D :smt005
    ( ako je ispravan-naravno :D )

    Uzmes neke faktore u obzir, npr ima novi model i 36 mjeseci garancije sa navednom cijenom i malo oduzmes :D

    Nego ona cijena je kada narucis preko neta, nadam se da znas proceduru.
     
  13. zlatann

    zlatann Novi član

    Molim vas preporuka monitora do 400KM. Mislio sam uzeti Dell UltraSharp U23 ali nisam ga uspio naci u Tz,kupujem na rate pa mora biti iz radnje. Monitor koristim kuci za igranje, filmovi, internet i dr. Dell mi sve svidja radi IPS-a.. koliko je Dell 24'' E2414H slican? Ili neki odavdje: https://www.shop.imel.ba/kategorija/00931-monitori

    ako znate neku radnju blizu Tz da moze na rate.

    HVALA
     
  14. zlatann

    zlatann Novi član

  15. Pionir

    Pionir Overclocker

  16. zlatann

    zlatann Novi član

    Genelec ima slabu ponudu, benq i lg samo. Comtradeshop kako vidim skuplji. Winwin koliko vidim nema u Tz a ne isplati mi se ici u Sarajevo. Ovaj S2340L mi djeluje dobar, da li je bolji od P2314H? Uglavnom pogledat cu testove ako nije puno bolji odo sutra za Gracanicu i uzet P2314H.

    DVI-D ima ovaj monitor i planiram da ga preko njega spojim, da li grijesim?

    Hvala na odgovoru.
     
  17. zlatann

    zlatann Novi član

  18. Pionir

    Pionir Overclocker

    Drug, koliko vidim trebao bi se malo raspitati i pogledati bolje.

    Ako zelis IPS to je DELL S, a TFT A.M. je ovaj DELL P14 serije.

    HDMI+DVI je najbolja opcija.

    S je FLAT (ravni-sexy :p ) panel, ali nema neke opcije i ako planiras koristiti DVI, trazi si monitor sa DVI :wink:
     
  19. zlatann

    zlatann Novi član

    Nisam razumio ovaj dio "TFT A.M. je ovaj DELL P14 serije" (A.M. sta znaci?)

    Ovaj P2314H je IPS neka novija serija. Razlika izmedju U serije je minimalna.
    Dobar review:

    http://www.tftcentral.co.uk/reviews/dell_p2414h.htm

    Mada mi se svidja i S2340L ali koliko sam vidio u nekim stvarima je bolji u nekim nije.

    Hvala pionir, jos malo cu da istrazim.
     
  20. Pionir

    Pionir Overclocker