Kupovina Plejke 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by AdoSA, Jan 8, 2010.

  1. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    A jesi li razmisljo o Xbox 360, samo par PS3 ekslukuziva nema na kutiji a ostalo je sve isto a razlika u cijenama igara je enormna. :)
     
  2. Eldorado

    Eldorado Komšija

    iskreno situacija je ovakva 500 km imam :D
    kontaoo da zamjenim mobitel, pa onda PS 3 ili nintendo Wii :D
    pa eto onda odem na PS 2 i externi hard disk :D posto sam imam moju tv i flat
    i evo jos razmisljam :)
     
  3. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Pa eto mislim da bi ti to moglo biti dovoljno za modifikovan Xbox 360 jedno 60gb verziju i ako se odlucis za kupovinu obavezno gledaj da mu je Jasper maticna ploca posto su sve ostale podlozne RROD-u.
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Wii ni slucajno. Za 7 dana ce ti dosaditi. PS2 ti je najbolji izbor ako grafika nije problem, mada joj nista ne fali.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Il' kupis od druga Vede:

    http://www.pik.ba/artikal/249557/xbox-3 ... 40-igrica/

    :)
     
  6. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    To je cijena za standardnu raju sa HWBa, za strangere je skuplje :)
     
  8. Eldorado

    Eldorado Komšija

    ma joj extra je to al previse mi je to. a cijene padaju i padaju :D
    nisam neki sad gamer jaki kao nekad, najvise opet na racunaru se visi i odigra PES.

    PS2 nekako sa cijenom od 150 km polovan je pristupacan sa obzirom koliku nudi ha ya
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako imas HDTV, a dosad si igrao PS2 sa kompozitnim kablovima, nabavis komponentni kabl i dobijes barem duplo ostriju sliku i teksture u igrama, a u NTSC naslovima mozes ukljuciti i 480p rezoluciju.
     
  10. Eldorado

    Eldorado Komšija

    najvjerovatnije da cu ici na kombinaciju PS 2 slim barem najpolovljina :)
    ne daje mi se previse para za konzole, i cijene im padaju a ps 2 ce se drzat :).
    Jos gledam ponude na pik-u ponajvise i eto sledece sedmice cu odabrat jedan i vidjet.
    na sta trebam odbratit paznju kod ps2 ? jel imaju neke cake provjere ?
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Probas originalni disk, probas kvalitetniji DVDR, i neki losi i vidis kako konzola podnosi dobre i lose diskove.
     
  12. Eldorado

    Eldorado Komšija

    ovo kontam, mozda je bolje uzet ps 2 bez chipa jer nije toliko koristen kao sa chipom ?
    sta mislite o ovoj ideji, mogao bi za 80 km dobit slim bez chipa ?
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ugradnja modchipa je barem 60KM, pa se ne isplati. Doduse vjerovatno je laser u boljem stanju.