KUPUJEM 6600gt

Discussion in 'Računari i komponente' started by OmChO, Mar 12, 2006.

  1. OmChO

    OmChO Aktivista

    evo ako ko ima odma da to zavrsimo znam d aje nova grafa ali eto mozda reko ima neko.....
     
  2. Chem

    Chem Komšija

    samo me interesuje koliko si spreman dati
     
  3. OmChO

    OmChO Aktivista

    350 km
     
  4. Neso

    Neso Komšija

    To ti je chomo malo para za tu graficku.Nece ti je niko dati ispod 400 km i ako je iko ima da prodaje uopste jer nema potrebe za tim.Odlicna grafika ja sam je imao i nisam se nikad pozalio na nju :D sretno u potrazi ali cisto sumnjam :)
     
  5. Venom

    Venom Aktivista

    Cuj malo para, pa nova 6600GT se moze naci za 300 KM... ccc
    Ev nova 350 KM
     
  6. Neso

    Neso Komšija

    Nova ASUS GF 6600GT 128MB TV-OUT AGP je 480.87 km u plusu eto sam provjeri :D
     
  7. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Jest, ali je u tom istom plusu
    VGA LEADTEK GF 6600GT TDH 353.99,
    128MB DDR3 128bit * *AGP 8X * * GPU/Mem 500/450MHz * * RAMDAC 400MHz * * Process 0.11µ * * Output DVI, VGA, HDTV-Out

    Pa ti provjeri. A covjek jos trazi polovnu. Doduse nemaju je trnutno na lageru ali vjerovatno ce biti.
     
  8. Neso

    Neso Komšija

    Ako ce igrat igrica nek uzme ASUS GF 6600GT jer je po mom misljenju mnogo bolja.I ja proporucujem da ne uzima polovnu grafiku barem ja nikad nebi eto to je moje misljenje :D
     
  9. Venom

    Venom Aktivista

    Vala toliko MNOGO i nije, a uostalom @OmChO , nevjerujem da ce ti je iko prodati, jedino ak je neki pedofil za igrama pa hoce da igra na 1600x1200 sa max detaljima i 6x AA i 16x AF, da hoce sebi neku novu da kupi, ili jednostavno ima para :mrgreen: pa hoce novu... :p , kupi novu za te pare, a imas u Tuzli u genelecu Club3D 6600 GT za 266 KM samo neznam jel sa PDV-om ili nije posto ne pise... :roll: 8)
     
  10. Neso

    Neso Komšija

    Ja sam @Chomi nudio 6600 pci-e za 200 km obicnu koja je za rad odlicna karta ali za igre i bas ne i nije htjeo pa sam iz toga predpostavio da hoce nesto malo jace za igre.
     
  11. Virty

    Virty Aktivista


    Ne nego ce radit u office-u sa 6600GT :)
    Leadtek je odlicna firma, a i danas su razlike izmedju proizvodjaca minimalne, tako da bi dodatnih 130km za asus-a bilo bacanje para, razlike u performansama su zanemarljive!
     
  12. Ace_

    Ace_ Aktivista

    on preporucuje Asus jer je MNOGO bolja, bog te sapo ko da je 5 puta bolja, a nije ni 2% bolja :D , u Zagrebu je 6600GT 300maraka, tj. ako mozete negdje naci kune po 4, a mozete
    EDIT uz ovako novu grafu nije uopste bitno jel kupujes polovnu il novu jer nemoze biti starija od pola godine nikako
     
  13. OmChO

    OmChO Aktivista

    ovako.....ako se nema niko polovnu....sto sam pretpostavljo...uzecu u plusu...vi kazete asus i leadtek a ja kazem gainward(joj kako sam ovo stilski dotjerano reko :D :D ) naime gainward je beton nekoliko puta proglasavan za naj 6600gt ....dakle ako niko nema plus....
     
  14. syss

    syss Veteran foruma

    nije istina... naj nvidia brandovi su neke druge vode (xfx, bfg etc.)

    leadtek je redom počeo davat više clockabilne karte sa većom tišinom naspram gainwarda :wink:

    prošla su zlatna vremena gf3 i gf4.
     
  15. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Kazu da je 6600GT Gigabyte-ova najbolja, vidim i ti si to cuo :D , meni se Leadtek cini straha, imaju onu kulercinu i dobro se clockaju i zelene su :D (SDA)
     
  16. OmChO

    OmChO Aktivista

    ovako.....asus ne dolazi u obzir jer mislim 500 km dat....bolje uzet 6800....dakle gainward ili leadtek...ne znam sto mislite da je bolja leadtek evo primjer frekvencije leadtek 500/450 a gain 500/900....ne znam dajte mi misljenja eto moje je da je gain bolja....
     
  17. Virty

    Virty Aktivista

    Obije kartice imaju iste frekvencije 500/450 ili 500/900(efektivnih).
    Svejedno koju uzmes, obije su odlicne, mada bih ja prije Leadtek.
     
  18. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    I leadtek je jeftinija :)
     
  19. OmChO

    OmChO Aktivista

    cekaj......virty vidim ja ti se u to razumijes.....efektivna frekvencija 500/450 i 500/900 isto? kak to hebote?
     
  20. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    DDR double data rate

    Kao i obicna memorija, kad radi 450 to ti je efektivno 900MHz.

    Znaci ove obadvije rade na istoj frekvenciji, samo sto su jedni napisali pravu a drugi efektivnu frekvenciju.