Kupujem volan Logitech G25/27

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by Track, Aug 9, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Track

    Track Novi član

    Kupujem volan Logitech G25 ili G27...Banja Luka...
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

  3. Track

    Track Novi član

    Znaci i dalje kupujem jedan od navedenih volana...na ova dva sa pika se niko nejavlja...
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Vedo ti je dobre ponude našao, nemaš šata dalje da tražiš. G25 možeš komotno spustit na 350, ali u biti to je to.
     
  5. Track

    Track Novi član

    Znam ali likovi se nejavljaju a i nisu bili na piku po dvije sedmice...u svakom slucaju Vedi puno hvala...
     
  6. pac

    pac Komšija

    Sacekaj dok se vrate sa mora ;)
     
  7. Track

    Track Novi član

    to sam i ja pretpostavio.... :lol:
     
  8. Track

    Track Novi član

    Da li se isplati dati 350km za G25...na volanu su i to dobro vidljivi tragovi koristenja mada je lik rekao da je kao nov ali je volan sve samo nov nije,ispravan je sve radi kako treba ali mi se cini da mu je FF malo slab bar na gt5 iako je FF na 10,i grije se solidno ali ne znam da li je to normalno,usput volan je iz 2007....Volio bi da mi neko ko ima ovaj volan kaze svoja iskustva...
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Skupo je to ipak
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator


    Nisam primjetio da se moj ikad zagrijao :? Ja svoj kupih polovan za 320 KM cini mi se, nema packe na njemu, stvarno je volan kao nov. A FF na GT5 drzim na malo vise od pola i moram priznat da se svaki put oznojim dok vozim, bas je pojak .

    Pa eto, razmisli jbga..
     
  11. Track

    Track Novi član

    Ma nista vratio sam volan,upravu ste ipak je to puno para za volan u bas jadnom stanju mislim ispravan je on ali stvarno izgleda zgazeno pogotovo pedale a kada sam ih cistio ispadala je zemlja iz njih stvarno smijesno...Ljudi hvala vam a Vedo druze da neces prodavati svoj volan:D...
    Uglavnom ovaj sam vratio a G27 je prodan da tako i dalje trazim jedan od ta dva volana po mogucnosti nove ili polovne ali da su u normalnom stanju tj. ocuvani...i da je neka normalna cijena...
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    Dok se izigiram F1 2011 pa ce najvjerovatnije na prodaju, ako ne zbavis do tad - javim se :smt002
     
  13. Track

    Track Novi član

    Vazi prijatelju,javi se kada volan bude na prodaju!
     
  14. Track

    Track Novi član

    Uzeo sam G27 tako da moze lock!I hvala svima jos jednom na savjetima...
    Lock...
     
Thread Status:
Not open for further replies.