Lego 6285 BLACK SEAS BARRACUDA

Discussion in 'Generalna diskusija' started by ming, Apr 8, 2008.

  1. GW

    GW Moderator

    Pa gdje ćeš djeci dati igračke? Jesi ti lud? :mrgreen:
     
  2. neko

    neko Aktivista

    HAHAHAHA GW ta ti je dobra :D

    ja bi se igro s tim svaki dan...bolje je nego assassin's creed :D barem mi ne trebaju patchevi :D
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    [​IMG]

    Stigla posada :smt007

    Dobio sam na poklon uz posadu i topove :smt007
     
  4. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Mnogo dobro, mnogo dobro. Uslikat cu i ja nekoliko svojih stvari kada sastavim. :)
    Imas li jedra ?
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Nemam jos, mada sam ih nasao, samo da cijenu dogovorim.
     
  6. neko

    neko Aktivista

    zna li neko gdje se u sarajevu ima kupiti ovih lego kocikica :D i koje su otprilike cijene???

    ali necu one neke bezze djecije...nego nesto poput ovoga..sto ima sulu :D
     
  7. riki69

    riki69 Novi član

    neko,
    Trenutno najveci izbor imas u Beba Kids, u Ferhadiji i u Lora marketu na ciglanama, skoro cijeli ovogodišnji program i dio proslogodisnjih programa (Castle-izmedju ostalog ima gusarski jedrenjak, ali ne kao ovaj Suluov, nego nova serija), Indiana Jones , Batman, Agents, Racers, Technic, Creator (bio je dinosaur sa elektromotorima i daljinskim upravljanjem, te sajamski tocak), voz sa RC upravljanjem i posebne sine za njega (mislim da imaju i skretnice, ali nemaju dodatne vagone koje sam ja nabavljao iz inostranstva), Education linija koja je dosta skuplja od svih ostalih programa i namjenjena je prije svega obrazovnim ustanovama ali je plahooo dobra, Star wars, Mindstorms, City idr.
    Takodje neke komplete ima i Mercator u Paromlinskoj, a i Turbo Limac (bolja je ponuda u Titovoj nego na Dobrinji), mada oni kasne sa uvozom od oficijalnog uvoznika. Moglo se naci i u Hose prodavnicama (AS npr) ali mislim da nemaju vise (nisam ja bas sve kupio...nisam majke mi :mrgreen: ), nekad je bilo i u Robotu u Rajlovcu, u Visi na Stupu, Tom-u u Lukavici, pa provjeri i tamo - ja dugo nisam bio.
    Cijene , hm, nije jeftino a prave ne znam na pamet (bilo je nedavno nekih egzoticnih modela na snizenju npr. Discovery chanel edition-Mars Exploration Rover), ali provjeri i uporedi bar one prve dvije tri radnje jer mogu biti razlicite.
    PS U Mostaru u Mercatoru (ja vidio) je bilo nesto zaostalog Harry Pottera, a cuo sam i da Fis Vitez ima dobar izbor ali nisam tamo zalazio bar tri godine.

    Eto toliko za sad, ako mi trehne na pamet jos koje mjesto, cu da javim.

    Nego sulu6000, sta bi sa jedrima, nadje li ih?
     
  8. Esh

    Esh HWB

  9. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Kako to neki vole reći na ovom forumu :
    Tema je gay (doslovno).
     
  10. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Gdje si ti vidio torbicanera da se igra Lego kockama?
    Legići su samo za inteligentnu raju.
     
  11. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    [​IMG]

    sulu (sredina) i ostala inteligentna raja.
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

    Plonkster_1930, nek je furanje na mafiu OK :lol: Da se ne vracam na to da je tema od aprila sa nama, i tek si sad skupio hrabrosti da se javis. Btw, gay terminologija je out, nisi u toku kao sa pola stvari u zivotu :lol:

    Za ostale, nisam dugo refreshao temu, ja mislim da je vrijeme;

    [​IMG]
    [​IMG]

    Prazne su mi baterije od aparata tako da shity mob fotografije postam.
     
  13. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Svaka cast, odlicno izgleda. Je li gotovo ili jos nesto fali (meni izgleda gotovo)? Koliko je para sve doslo, ako nije tajna?

    Kakva je ovo mušema sa cvijecem? Bit ce da je u kuhinji slikano :mrgreen:
     
  14. ming

    ming Veteran foruma

    Fale prozori, i jos par sitnih dijelova. Mada je u biti 98% gotovo, love je doslo mnogo.
     
  15. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Bolje nego na Lego kockice.

    Sa bolesnicima se nema smisla dalje prepucavati, a pogotovo sa bolesnicima koji se furaju na lego kockice.

    Ti to i najviše spominješ, i kako sam sam rekao "ovako to govore neki članovi foruma"

    U nedostatku pravog argumenta dodaješ ovo.

    :smt005
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    Volim kada mi postove seciraju, ono da djeluje kao da ima neke argumente :lol: Buraz, gay je proslost, ja sam udario trendove koje svako sada koristi i vrijeme je za nesta novo. Uglavnom prati me redovno i dalje skontat ces :lol: Vrati se GTA fransizi i prouci sva cickova ulja jer su ona neizostavni dio svakog mafijoze :lol:
     
  17. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Koliko smajlija, trendove možeš udarati samo sa smajlijima :lol: - evo pratim tvoj trend :lol:

    EDIT:

    Pošto vidim da često mijenjaš avatare, evo ti jedan prikladan

    [​IMG]
    Lego Gay men
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Necu dalje tolerisati ove gluposti pa pripazite kako cete dalje.
     
  19. Loki

    Loki Komšija

    Ahaha vidi fakat ga stavio. Oplakah. :D :D


    Nego ima li se sigurno uzet' Mindstorms kod nas u prodavnicama koje je riki69 spomenuo i jel' skupo?
     
  20. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Meni se ucini da sam vidio Mindstorms danas u Bebakidsu. Nisam siguran, samo sam bacio oko na izlog par sekundi.
    Imal neko da skuplja one Bionicle (izlazio je mali milion revizija)?
    Skupljao sam prvu seriju, onda prestao.