Lejla

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Chem, May 21, 2006.

?

Dali vas je iznenadio plasman nase pjesme na Euroviziji ?

  1. DA

    28 vote(s)
    100.0%
  2. NE

    0 vote(s)
    0.0%
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Chem

    Chem Komšija

    Ovo mislim ne moze proci neopazeno,da mi malo ne promuhabetimo :D
    Ja mislim da smo bili najbolji veceras,al dosta i 3.ce mjesto.......
    Finska nezasluzeno pobjedila,nemam nista protiv Hardcore rockera al nisu zasluzili uopste da bidu na Euroviziji a kamoli da pobijede....
    Pravi Šejtani :lol: :lol:
    mene je rezultat moram priznati iznenadio ,jer ipak smo mi mala drzava,a previse je politike na svakom koraku,kako god bilo svaka nam cast :D
    ko nije gledo moze OVDJE pogledati,nasu pjesmu naravno
    P.S.
    Link je preuzet s drugog foruma
     
  2. zilo

    zilo Komšija

    Kad se odvoje Crna Gora,pa Kosovo,pa Vojvodina,pa Hercegovina,pa RS,pa Dalamcija,pa Slavonija... e onda cemo pobijediti.Tj. NIKAD!
     
  3. Sleeper

    Sleeper Komšija

    Pravo receno boli me Pimpek za tim.
     
  4. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ne, nije. Samo je interesantno koliko je lagano pogoditi za koga će države glasati.
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Da ne citiram sleeper-a, slazem se s njim. Cijela organizacija eurovizije moze samo da bude zahvalna sto su se oni finci spustili na taj nivo da nastupe na euroviziji.
     
  6. zasto_pa_zato

    zasto_pa_zato Aktivista

    Zasto Monaco nama daje bodove, prosle godine 10, a sada 12. Ne kontam. More bit bidne da ima kakvih izbjeglica nasih tamo.
     
  7. Chem

    Chem Komšija

    ima nas na svakom dijelu planete,vrlo moguce,mozda je Prin Albert od Monaka u vezi s nekom iz Grupe Feminem :D :D :D
     
  8. zasto_pa_zato

    zasto_pa_zato Aktivista

    To je vrlo vjerovatno, ali prije će biti da je u vezi sa Harijem, jer je njemu dao 12 bodova. :D
     
  9. zilo

    zilo Komšija

    Treba one Fince pozvati da gostuju u Sarajevu,pa ih onda safatati i izvjesati od Marijin Dvora do Skenderije mamu im dlakavu.:twisted:

    Najpametniji su Talijani. :)
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    LOOOOL
     
  11. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Ekskurzija nasih srednjoskolaca djuture glasala! :)
     
  12. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    Ma Finci su bili najbolji nema sta dobro je i trece mjesto !
     
  13. FearLess

    FearLess Aktivista

    Cuj finci najbolji!!

    Onakva pjesma nije za evrovizije.

    Hari je bio najbolji.
     
  14. Blackmore

    Blackmore Aktivista

    Steta sto Hari prije nekoliko godina nije mogao ici na eurosong sa pjesmom Starac i More. Ta mi je pjesma mnogo bolja od Lejla.
    Nisam gledao show pa ne mogu nista vise da kazem. Trece mjesto - odlican uspjeh!
     
  15. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    sta da kazem, slazem se sa kolegom FearLess, pjesma Finaca nije nimalo prikladna za EV...ali ipak je Evropa davala njima bodove :)

    pratim, onako povrsno, euroviziju i mislim da je ona prerasla u "politicku euroviziju"...Balticke zemlje medju sobom podijele bodove, zemlje bivseg SSSR-a medju sobom i balkanci medjusobno :)
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    I meni je "Starac i More" bila fakat bolja pjesma...
     
  17. Ante

    Ante Aktivista

    hari najbolji meni finci bezze
     
  18. syss

    syss Veteran foruma

    meni severina beton :D

    third level of puke on all eurovision songs :D
     
  19. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Ja ne vidim da je "Starac i more" bolja od "Lejla". Tačnije, to su različiti tekstovi otpjevani u gotovo istom tonu i melodiji, što je glavna karakteristika Harija. A što se tiče pobjede mi smo bili čisti pobjednici po svemu, samo što je izgleda sad pobjednik onaj koji je što čudniji, i plus Rusi imaju dosta komšiluka.... Rining' any bells?
     
  20. Qler

    Qler Veteran foruma

    Prva dva mjesta ofirna politika... ima li smo i mi malo politike :) ali ni pola kao oni... u glavnom mislim da smo ipak imali najbolju pjesmu......
     
Thread Status:
Not open for further replies.