LG BD370 Blu-ray i WD TV HD Media player

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Nani, Feb 24, 2009.

  1. syss

    syss Veteran foruma

    kreće najezda kine... ovo gore bi zabio eventualno na tavan ispod kutije da nitko ne vidi.

    pa na šta to liči ffs?!?
     
  2. apdejt

    apdejt Overclocker

    Ovo gore sam postao jer mi je bilo interesantno, orginalno, i nije namjenjeno da stoji u dnevnom boravku. Da nema ovoliki naponski adapter bio bi savrsen za vikendice ili kako syss rece tavana :) sa obzirom da moze stati u djep i manje vise vecina nas na vikendicama (barem oni koji imaju vikendicu) imaju stare televizore tako da kvalitet produkcije i nije prioritet no.1.
    Ovoj temi bi trebalo jos jendnom naci prikladnije ime :) .
     
  3. JVC

    JVC Overclocker

    I nije bas jeftin koliko je grdan. :smt003
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    po meni glavni problem svih tih hdd-to-tv bridgeva je nedostatak tunera... pa ako se radi htpc-like uređaj šta znači da nemrem vijesti pogledati na lokalnim postajama.

    mislim to je isto stvar potrebe, ali nekako osobno mi je to preveliki hendikep takvih uređaja.

    ima onaj jedan centar koji kul zgleda, mislim da je compro (ne znam jesam to tu vidio ili negdje drugdje) koji ima tuner i sve potrebne izlaze, ali opet + usb disk (mega slow) ili nas košta skuplje od htpc-a, a nije kompletno računalo na kojem se još može igrati, skidati torrente, surfati, editirati slike etc u dobro poznatom okruženju (xp/vista/w7).
     
  5. JVC

    JVC Overclocker

    Ja nedam ni zajedan vise od 100-120eura. preko toga kao sto kazes HTPC pa imas jos dosta mogucnosti sa njim.
     
  6. Gizmo

    Gizmo Novi član

    Upratio, upratio... samo i WD izdaje reviziju 2 svog HD player-a sa Ethernet-om po istoj cijeni krajem ljeta. A WD je vec dobro provjeren od strane korisnika a Playon!HD tek treba da se dokaze.
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Prava stvar sto ovaj "Rajanov" uredjaj podrzava i RM/RMVB. Za anime ljubitelje pun pogodak.
     
  8. extibo

    extibo Komšija

    Kako za koga. IMO, .rmbv phaila samo tako, .mkv mi je drazi. :D
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    I meni je Blu-Ray jos drazi od mkv-a ako cemo iskreno. Vecina anime serija (ne mislim da dugometrazne) se distribuira u rmvb-u tako da je odlicna stvar kome treba. Jedan kodek vise je veci plus nego da ga nema ili da fali neki treci.
     
  10. mardi

    mardi Novi član

    Evo jedna novost: Samsung je u Aprilu predstavio svoja nova BD playera s podrškom kućnog kina. O čemu je riječ više na stranici:
    http://www.sat-multimedia.hr/hifi-a-v/d ... -samsunga/

    Vrijedi sačekati pa ispitati kvalitetu svega ali po obećanju i najavama čini se dosta dobro.
    Ipka za naše uslove i džep ostaje naj naj kupovina LG BD 370 a kako reče Nani tu je i Pany BD60 - koji je i skuplji...

    Pozz...
     
  11. Nani

    Nani Komšija

    Valja ganjati bd35 po manjim cijenama ako ga se uspije naci.
     
  12. Gizmo

    Gizmo Novi član

  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Kakavo je stanje trenutno sa WD TV HD Media player-om, odnosno, koliko mu se krece cijena posto po komentarima iz teme koju procitah, mislim da je to - to sto meni treba.
     
  14. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Opet nisi pretrazio, iako si konacno skontao sta sam htio da ti kazem :x :x :x

    Da se ne nerviram vise, reci cu ti da ima u Plusu i to po cijeni od 256KM, odnosno 238,5KM za gotovinsko placanje.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Zar je toliko bilo tesko rec. Mogaosi odma. A i da sam nasao cijenu, pitao bi oet koliko je "sad" ..sta ja znam kad je ko uzeo i kolika je cijena tad bila.

    Hvala u svakom slucaju.
     
  16. JVC

    JVC Overclocker

    Bila ista i prije haman godinu, nama u Plusu spustanja cijena da gori drzava.
     
  17. Nani

    Nani Komšija

    Najbolji je primjer Logitecha Z-5500 koji su danas skuplji nego prije 3 godine :D Necemo u OT...
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Imaju oni MSI zvucnici.. zakle bi se da su bili prije par godina 40Km a sad su 49.

    Nego jel samo Plus "zvbavlja" western digital hdd player ? Imal jos kakav radnja da mozda ima i u Zenici. Mada cu svakak odans otic pogledat ako stignem.
     
  19. artemis

    artemis Komšija

    Ti ko da nisi iz Zenice :mrgreen: , prosetaj malo do Goga, ako nema, nabavit ce ti Goran sta god hoces. A pogledaj i u Slotu, na mokusnicama. :wink:
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Znaci sinoc skonta sta mi treba pa jos nisam gledao. A ja ni ne znam nista drugo osim osim Goga i Slota :D

    (ahh da, tehno max)