LG Optimus 2X

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Dec 16, 2010.

  1. Esh

    Esh HWB

    Link: http://gadget.ba/view/850/zvani-no-pred ... optimus-2x

    [​IMG]

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Me want :smt007
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Stani u red:) Ostaje da se vidi samo kakva ce autonomija biti, mada baterija sa ovih 1.500mAh definitivno obecava.
     
  4. Reznor

    Reznor Overclocker

    fakat me lg iznenadio izdavanjem serija dobrih modela s android os-om kao sto su eve, optimus, a sad i 2x.
     
  5. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Jos samo da stave kakav kvalitetan ekran i bice odlicna kupovina jer ce vjerovatno biti jeftiniji od ostalih flagship modela.
     
  6. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    cifra je kljucna, ako bude 50€ jeftiniji od galaxy-a bit ce ekstra
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

     
  8. Piroman

    Piroman Komšija

    Ovo pod "skoru nadogradnju" kod njih znaci "mozda bidne za 6mjeseci, za 12 sigurno" :smt003
    Primjer je izbacivanje 2.1 update-a za ovaj moj optimus! Poceli prije par mjeseci, a do danas ga jedva izbacili u 30-ak drzava oko globusa! Sreca pa ima ovih "extended language pack" ROM-ova kao grcki ili rumunski! 8)
     
  9. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    po par video klipova satra galaxy po performansama, sa druge strane ovo malo tegra2 uredjaja sto je izaslo ima veliki broj reklamacija...
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Odakle si to izvukao?
     
  11. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Pa valjda je za ocekivati da dual cortex A9 1ghz razvali single cortex A8 1ghz :)
    A kruze informacije da svaki uredjaj na tegra2 platformi ima neke probleme, da li su svi vezani samo za tegra2 - to je druga prica :D
     
  12. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

  13. Esh

    Esh HWB

    Pratio sam Toshiba i ViewSonic situaciju i prema dostupnim informacijama problemi su bili vezani za softver te samu izradu tableta, ne i hardver.
     
  14. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    i zna li se kolika će biti cijena?
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Nije jos objavljeno, ali generalno gledaju posto se radi o vrhu ponude, nekih 500-600 eura na pocetku.
     
  16. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Optimus u akciji:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017