LGA1366 Cooler Roundup @ HWB

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Apr 6, 2009.

  1. Esh

    Esh HWB

    Sta nam kazuje ovaj test u odnosu na sve receno?
     
  2. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Pa potvrdjuje ono o cemu sam diskutovao sa @Stevie_Ray. V10 pokazuje zube pri visokom OC-u.
    Takodje 'potvrdjuje' da nesto nije bilo uredu sa primjerkom tvog gladiatora jer bi (teoretski) trebao bolje(ili isto) da se nosi sa i7 u odnosu na vendetta 2.
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Dobro je poznato da benchmark reklamira CM (kao i mnoge druge, poput MSI-ja). Hyper N520 je takodjer drasticno losiji cooler nego sto je na tom testu.

    Autogol. :lol: :lol: :lol:
     
  4. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Za n520 ne znam, nisam se nikada interesovao za isti, a sto se tice reklamiranja, ja podjednako mogu tvrditi da hwb reklamira noctua coolere. Iako ne vjerujem u to, kao ni sto slijepo ne vjerujem ovome testu, niti bilo kojem online (jer je svaki podlozan reklamiranju), postavio sam ga jer je potvrdio ono sto je meni covjek kojem vjerujem rekao. Neko ce povjerovati, neko nece. Ti si sve zakljucio o v10 na osnovu stranih testova, i sada kao kontra argument da ja tebi dajem to da mozda preferiraju drugi brend? Ne pada mi na pamet.
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne zanimam se ni ja za N520, ali svejedno pogledam svaki test coolera na internetu, pa tako i znam da je cooler smetlje. Dalje, porediti HWB i benchmark nema smisla, pogotovo ne optuzbe da reklamira Noctua-u. Sad, koji su sajtovi podlozni reklamiranju, i u kojoj mjeri? U slucaju benchmarka je reklamiranje ocito i to je valjda jasno. Ja bih ovom gore testu jedino vjerovao da je V10 (ili nesto drugo sto se reklamira, nova X58 MSI ploca) veliki promasaj.

    Uostalom, vec smo raspravljali o ovome, ne vidim zasto se vracati na to.
     
  6. ming

    ming Veteran foruma