LockerZ !

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Bumbe, Oct 10, 2009.

  1. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Evo mali info o Lockerzu...



    - Sta je Lockerz?

    Novi veliki sajt koji cilja da postane veci od Amazona. Sajt trenutno nista ne prodaje vec samo dijeli.

    - Kako se koristi Lockerz?

    Mozete samo biti pozvani mailom, a koristenje je vrlo jednostavno. Samo 1 put dnevno treba se ulogirati i odgovorite na jedno jednsotavno pitanje koja nema netocan odgovor. Tim odgovorom skupljate bodove koji se nalaze na Vasem racunu.
    - Sta da radim sa bodovima?

    Kada sakupite odredjeni broj bodova odlazite u Lockerz shop gde sami izaberete poklon koji zelite da bude poslan na vasu adresu. Koliko bodova imate takav poklon mozete izabrati, da li ce to biti obican USB flash, DVD igrica, iPod ili iPhone zavisi od Vas.
    - Da li je ovo stvarno i ko jos dijeli poklone?

    Da, Lockerz dijeli poklone jer je ovo promotivni period i na Vama je da tu promociju sto bolje iskoristite. Od sljedece godine Lockerz planira prodavati razne stvari, ali sada planira samo djeliti kako bi stekli popularnost. Pametan marketing


    Ako kome treba pozivnica neka mi javi svoj mail na PP... ;)

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gfMm_9MmGNU&NR=1[/youtube]
     
  2. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Dajem i ja pozivnice pa moze na PM :D
     
  3. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Novi video dokazi :

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    "Samo 1 put dnevno treba se ulogirati i odgovorite na jedno jednsotavno pitanje .."

    Ovo mi malo nije jasno. Koliko sam skontao jedna tacn odgovor je jedan poen odnosno, jedan dolar. Ako se konektujem sam ojednom dnevno/tacno odgovorim. Trebat ce poprilican broj dana da sakupim nesto keša ..odnosno, kako je lik za 2 sedmice sakupio peko 200$ ? Ok, znam za pozivnice i duolanje poena, al ..nisam siguran tacno kako ide.
     
  5. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Pa imaju i neke igre, a i duplaju se poeni kad pozoves 20 ljudi, pa se moze skupit.

    Btw Renno vec ima 20 ljudi, nez za Bumbea :) A i ja imam pozivnica, pa et, bujrum :)
     
  6. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Imam 19 ljudi :D
     
  7. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Za svakog korisnika kojeg pozoves dobijes 2 poena,Za svaki tacan odgovor na dnevno pitanje dobijes 2 poena.Kada sakupis 20 clanova i postanes Z Lister poeni se duplaju.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Ok, hvala ;)
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Koliko sam cuo/procitao, ovo vazi samo za USA, odnosno, za Kanadu salju tek od ovog mejseca .. ili ?
     
  10. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    OD 15.10 se prosiruje na jos 75 zemalja....sumnjam da cemo mi biti tu :D
     
  11. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Koliko vidim ljudi su dobivali i van US.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Zar to nije da .. stranica izlazi iz beta faze, odnosno, igra se ukida? I ako je tacno da je USA only, sta onda balkanci rade na lockerZ ?

    EDIT: MAlo sam guglao i nisam nista konkretno nasao osim u par navrata da je sam oza amere, i da je od ovog mjeseca i za Kanadu.
     
  13. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Pa svi ti bodovi ce se moci iskoristiti i kada stranica izađe iz beta faze.
    Javim ja ako mi majica stigne jer sam usao u Z-Listu.
     
  14. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    I ja sam usao na Z listu.valjda cu dobiti majicu !
     
  15. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    I ja bi trebao uskoro pa cemo vidit :)

    Konacno da se isplati imat dosta ljudi na MSNu xD
     
  16. Bumbe

    Bumbe Aktivista


    ja vise na msn nikoga nemogu dodati...pise mi da je conctact lista puna :D
     
  17. JaLa

    JaLa Komšija

    I ja sam u tom Lockerzu, pa se javite sa mailovima ;))

    Hvala unaprijed :)
     
  18. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Dajte mi invajt na pp.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Posalji im mail na PP pa da te mogu pozvat ;)
     
  20. JaLa

    JaLa Komšija

    znaci E-MAIL adresu na PP i invite dobijate ;)