LockerZ !

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Bumbe, Oct 10, 2009.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Imat vise mailova ilegala ? Ma sta ima veze. Parola snadji se.

    Nego sto sad 3-4 ..zar ne treba 20.. ili hoces da mi napravimo po 2-3 maila. Zar to nije isto kao da i ti napravs, odnosno ilegala ;)
     
  2. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    A i zbog IP-a mogu te banati.
    A kod mene se bas i ne mjenja cesto IP.

    Treba mi jos 3 covjeka..
     
  3. GW

    GW Moderator

    Ja bi ti rado pomogao, ali neću. :mrgreen:
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Kako bolan to dvoje metnu u istu recenicu ..jesi ljubomoran, priznaj, da je i tebi ipod nano :D

    Iance mi pravo mrsko napravit 2-3 maila pa ako bas "usfali".. javi, kod mene je promjenjiva IP ;)
     
  5. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Eto jos jedan mail mi treba.
    Hajde GW, neces se osugati :)
    Znam ja da je on ljubomoran ako meni dođe ipod ...

    NAILS ako zaista zatreba onda bih te zamolio za jedan mail (preferiram gmail jer izgleda imaju zagusenja sa slanjem na hotmail)
     
  6. GW

    GW Moderator

    Ako ti treba zadnji korisnik, biću taj.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Evo ja odbijam svaku saradnju, samo da se GW uvali u to :D

    Hajde bolan, dat ce ti da ga pogledas kad stigne. Mozda budes srece i da poslusas kakvu pjesmu.
     
  8. GW

    GW Moderator

    Jedva čekam da odem u Knjakak da slušam i pod. :lol:
     
  9. JaLa

    JaLa Komšija

    I ja mislim da "nekako mogu skontati" za te "iste" mail adrese, da li na osnovu IPa il neceg drugog ne znam ;)

    Ko hoce invite moze slobodno slati ;)
     
  10. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Sinoc je bio restock u 00:00 i u 03:00
    U oba pokusaja nisam uspio nista od vrijedne elektronike da si rezerviram.
    Jednostavno server postane preopterecen, jedva da dođeš to željenog artikla.
    Samo što dođeš piše da je nestalo.

    Problem je velik broj korisnika i mal broj zaliha.

    Imam jos fore danas u 13:00 i u 18:00.

    Zaista neporfesijonalno od njih.
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Pustio sam da ide ovaj thread par dana, ali je vidljivo da ima sve odlike klasicnog scama.
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    kazem ja, krampu u ruke i eto iPoda 100%, mozes cak birat boju koju ces :p
     
  13. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Upravo je bio zadnji restock i zapikao sam si bio Flip Video Ultra HD, i zaista sam uspio kliknuti redeem.
    Ali onda umjesto da me prebaci na formu za ispunjenje podataka ono meni izbaci blank page.

    Ne kazem da ovo ne radi.
    Ali radi na tom principu da nemaju ni blizu dovoljno nagrada kao sto imaju korisnika.
    Tako da samo malo ljudi uspije da nesto dobiju.
    Amerikanci također imaju prednost zbog manje latencije sa serverom.

    Izgleda da je odaziv zaista puno veci nego sto su oni ocekivali, pogotovo sad kako su uveli podrsku za sve zemlje.

    Nista, neka se poeni kote pa pokusati srecu u sljedecem mjesecu ili ako nista viditi kakve ce to popuste davati za bodove kada stranica izađe iz beta faze.

    Ovo je zaista postalo kao lutrija, đaba ti poeni ako ti se stranica srusi pri checkout-u.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Kao i svaka druga nagradna igra, ako budes imao srece, bit ces izvucen pored par hiljada ucesnika. Samo je ovo malo drugacije a to da se boris sa par milona korisnika i da se moras sam napatit da nesto osvojis.

    I ovi napadi idi kopaj ovo ono. De BA pustite ljude, ako im nije mrsko nek se cimaju pa hajd.
     
  15. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Cuj...Ovo je cista sreca i zasto se nebih okusao ako imam vremena za to?
    Ipak postoji neka slucajnost da se nesto dobije i ja to iskoristavam.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Naravno, to i govorim samo sto je malo na drugi nacin.
     
  17. Nyxem

    Nyxem Novi član

    e posto sam novi na ovom lockerz imam jedno pitanje
    ima 35poena jeste malo, ali kada kliknem na electronics samo mi izbaci kao backgrounde po 15poena,dok kada sam u my locker sa strane pise electronics i kada kliknem ima i neki iphone case ali kada ga hocu otvorit sam blank page,jeli do mene i poena ili je ipak to do njih

    i da sta znaci ovo Fresd out
     
  18. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Fresh out znaci da vise nema, da su svi prije tebe pokupili :D

    Ako si pratio temu mogao si viditi da oni svakog 15-tog dovlace artikle u skladiste i da se gotovo svi artikli prodaju u par sekundi nakon objavljivanja.

    I jedna napomena za tebe.
    Sljedeceg mjeseca ce moci kupovati stvari samo oni koji su u Z-listi (znaci moras pozvati 20 prijatelja).
     
  19. Nyxem

    Nyxem Novi član

    hvala na odgovoru,
    znaci to sve zavisi od latencije hos li sta dobit il ne
    a jel slijedeceg mjeseca samo Z-list only
     
  20. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ja sam narucio ovaj jedan desktop background, onako bezze, da vidim da li fercera, dobio sam potvrdu na mail, pa javim kada stigne na kucnu adresu :)


    ORDER RECEIPT

    #8016743

    Desktop Backgrounds - Holy Ptz
    Total PTZ value: 15 PTZ
    Order Date: 10/17/09