LockerZ !

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Bumbe, Oct 10, 2009.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Šta je ovo sve fresh out?
     
  2. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Pa pomama je bila, trebali bi 15. refreshovat stanje.
     
  3. JaLa

    JaLa Komšija

    Da, citao sam negdje da je receno "valjda" 15.10 nova roba dolazi...
     
  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Hajd nek neko od moderatora zakljuca ovaj shit.

    Cudi me da do sada niste naucili da na internetu, sve sto je previse dobro da bi bilo istinito, obicno je tako. Cisti bullshit. Sto bi mi davali 20 ili 50% popusta na neku stvar, kad je nekome mozemo poslati besplatno za neke poene. Ma lol. Obican slucaj viralnog marketinga, pitam se samo sta ce raditi sa svim tim mail adresama.
     
  5. Bumbe

    Bumbe Aktivista

  6. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Kad je rijec o dobrom marketingu, sve je stvarno....
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma nece oni nista radit sa mailovima. Mailovi sluze da nekoga pozoves da dodje, odnosno, njima je cilj da pudu posjeceni. Odredili su odredjen budjet da promovisu sranicu. Cak, sto vise.. mislim da su im to sponzori pa su vecinu proizvoda dobili djabe.

    A vise posjeta vise i sponzora, vise stranica kosta itd itd. Znas i sam kako ide. Da... i meni je ovo malo nelogicno. Realno gledano, mozes sad zaradit na stotine hiljada sa tim nekim pozivnicama. Nisam upoznat dal mora pozvani mail da prihvati i da se registruje ili je tvoje samo da poslajes poziv. Kako god bio, tehnicki mozes 100 hiljada mailova poslat, zaradit na stotine hiljada bodova i pokupovat dosta toga. Ako mozes ti, moze svako ko ima internet sto moze preci par miliona.

    Tako da, mislim da je ipak ovo ograniceno. Ko je bio medju prvima i ugrabio, imao je srece. Trenutna situacija je ocita. A to jeste da im je nestalo proizvoda. Daljnja situacija mislim da je blijeda.
     
  8. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Heh, ocigledno da nisi upoznat sa trzistem mail adresa :)
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Kolio vidim nisi ni sti cim pitas :D

    Salu na stranu, to je samo moja predpostavka. Ja vjerujem da je u putanjui samo popularnost sajta, reklama, marketing, posjeta ovo ono. A sva ostala diskusija je nagadjanje. Mene najvise interesuje taj budjet.
     
  10. JaLa

    JaLa Komšija

    ali dobro, nije s'goreg reg. se ;)

    @Zeleni - poslat cemo mi tebi invite, samo nabaci mail ;)
    pozdrav
     
  11. extibo

    extibo Komšija

    Ako kome treba invite, neka kaze samo.
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    kao sto rekoh nekima na msnu: krampu u ruke i kopaj koji dan ako nista, i eto ti PSP / Wii ili sta vec.Sigurniji ti je dobitak :D
     
  13. JaLa

    JaLa Komšija

    HEHE, radije cu se pozabavit sa dizajniranjem :)
     
  14. JaLa

    JaLa Komšija

    Slobodno posaljite mail-ove na PP ;)
     
  15. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    To fole vi radite neku uslugu time sto saljete inviteove? :lol:
    Mujo bez motikice nema markice :wink:
     
  16. ReNNo

    ReNNo Overclocker

  17. GW

    GW Moderator

  18. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Veceras u 00:00 se pune skladista i svi najpopularniji proizvodi ce otici dok kazes keks...
    Imam 300 poena i zapikao sam si ipod nano 8GB, stim da je moguce da ce mi uzeti dodatnih 20 poena za troskove carine.
    Eto tom prilikom molim clanove foruma da pripomognu skupljanju 20 poena do ponoci cisto da isprobam da li ovo zaista radi i za BiH.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Koja ti je druga alternativa ako ne zgraboš večeras 20 poena ? Uzmi nesto dok nije otišlo, nadma se da ces uspjet.

    Cek, pa napravi 20 mailova. Svaki je slijedecem alternativni mail i eto ti 20 poena.
     
  20. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Nije mi furka ista raditi na ilegalan nacin.
    Zar je fakat toliko tesko naci 3-4 forumasa koji ce pomoci do 00:00 :)