M: Diskete za sarafe

Discussion in 'Računari i komponente' started by Dog_Father, Aug 20, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Zip disk, koristena 250MB

    [​IMG]

    i super disk, 120MB, nova (izgleda kao obican floppy)

    [​IMG]


    -mijenjam za saku sarafa za komp. Treba mi svakakvih, i onih za stranicu kucista, i onih za plocu/diskove, i onih za ventilatore.

    EDIT: Ovo je ozbiljno, stvarno mi treba sarafa. :shock:
     
  2. Sale

    Sale Aktivista

    hehe vjerujem da je ozbiljno ali pak kad procitas sve is ponova!!! Mjenjam za saku sarafa hehehehe :lol: :wink:
     
  3. zilo

    zilo Komšija

    Prejak oglas...:D

    Vidjet cu ja sutra ujutru u alatu.Imao sam nekad bruku toga.Dacu ti dzabe ako nadjem sta...;)
     
  4. Nihad

    Nihad Aktivista

    Nes vjerovat, ali meni upravo trebaju te dvije diskete. ZIP250 imam u racunaru i koristim tu i tamo, a LS120 sam nabavio prije jedno pola godine ali nikada nisam isprobao jer nemam njegove diskete, a mrsko mi probavat sa obicnim disketama dok ne nadjem onu koja mu je sudjena (eto romantike).

    Eh sto se sarafa tice, ja imam samo jednu kutijicu od foto filma koja je puna sarafa. Ali znas kolisne su one kutijice. Ne moze ti biti dovoljno kolko god da ti odvadim, a i meni treba :).

    Sta mislis da ti kupim onu veliku Milku? Samo reci hoces mlijecnu, ljesnjake, rizu...

    Hajd na PM.
     
  5. zilo

    zilo Komšija

    Evo nadjoh nekakvih sarafcica.Ja sam sa ovim zavrto stranice od kucista,romove,grafu...

    [​IMG]
     
  6. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    To za rigips :mrgreen:
     
  7. zilo

    zilo Komšija

    Ima i njih :mrgreen:

    Ma ja i s njima uvrcem :D Samo nek je cvrsto. :mrgreen:
     
  8. Critical~

    Critical~ Aktivista

    pogledaj na pijaci, mislim da mozes nabaviti po povoljnoj cijeni, kod nas vamo u Tuzli covjek jedan pored pijace, ima sta hoces, od sarafa, eksera, ma sve ... (prodavnicu ima) ...
     
  9. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Jest ali u Tuzli, skuplja pita nego tepsija :mrgreen:
     
  10. Zumbul

    Zumbul Novi član

    imam ja pedesetak...dacu ti pola bez naknade:)
     
  11. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

Thread Status:
Not open for further replies.