Mala nagradna igra

Discussion in 'Igre i konzole' started by Zeleni, Oct 18, 2015.

  1. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Eto ga. Tema je konačno zaključena. Pa što odmah ne reče pa da te i ja častim kafom kada dođeš u Sa nego si nas pustio da pišemo 5 stranica.

    Hajde zamoli sada havera da zaključa ovu temu pa da se igramo razlaza.
     
  2. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Neće zaključati nikad ovu temu, nedam ja. Ljudi se dive tvom intelektu i donosiš im radost na ovom sivilu napolju uz poruku "uvijek ima gorih".
     
  4. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    zela hljebat' imaš kakav kod da mi udijeliš preko lafo nagradne igre, imam ja konu radi u zmaju pa bi te pogurao šta kod njih, a? morel?
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    Meni samo zapelo za oko ovo oko djeteta... ja evo drugo cekam, oba napravljena planski. Znaci ne iz nagona da spicim zenu, nego da dijete napravim... e sad, mozda kolega jos nije guzio, pa malo frustriran, shvatite ga :)
     
  6. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Ne razumijem samo zašto si se ti upalio ko kutnjak. Ako ti je toliko simpatičan oženi ga.
     
  7. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Evo ga stranica 6, samo još 9 stranica....
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja sam jos uvijek uz tebe
     
  9. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Želim sve najbolje supruzi, da trudnoća bude uredna, da se dijete rodi živo i zdravo i mnogo zdravlja i u budućnosti želim.

    A čovjeka koji koristi pojam djeteta da bi drugoga izvrijeđao neću ni komentarisati.
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ti nekome pricas o vrijedjanju haha
     
  11. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Pa nije ni čudo što ti je status "Lawyer". Izgleda da ti nije prvi put da zastupaš krivu stranku.
     
  12. RaP

    RaP Komšija

    Nista ti meni nisi dao jesi posudio SC acc dok nisam uzeo svoj.
    Betta kljuc za Legacy iako si me se sjetio vec sam ga imao od pocetka samo nisam ni shvatio.
    Ovaj naslov nisam nii htjeo jer stvarno me ne iteresuje.
    A vrjedi moja guze vise od beta kljuca i dva mjeseca SC racuna.
    Volim i ja tebe iako nisi htjeo doci na cevap.
     
  13. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Zela svaka cast na ideji ;) A to sto su pojedinci kivni na sve i svakog samo govori o njihovom stanju uma ;)... Vedo gratz
     
  14. bhd

    bhd Veteran foruma

    Tiii mozes sve al jedno neee

    Vedo ba baci koji screen shot :D
     
  15. aeRo

    aeRo Komšija

    Meni najsmijesnije sto se (zreli) ljudi od 25+ godina upustaju u ovakve diskusije, sve i da je obostrana zajebancija.
     
  16. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Malo si fulio forum ili lokaciju.

    Te "zrele" ljude potraži u obližnjim kafanama, uh sada su to famozni kafići, klubovi i restorani samo bez kariranih stolova. Tamo su ti koje očekuješ. Razgovaraju o tome kako im je za sve u životu neko drugi kriv, varaju, lažu i potkradaju jedni druge i psuju život, nimet i sve što je dragi Allah stvorio pa i Njega samog.

    Eto to su ljudi protiv kojih ću uvijek nešto reći i to su ti isti ljudi koje druge prave budalom i omalovažavaju sve što nije izašlo iz njihovih ruku ili usta.

    E što volim što sam lud u svijetu takvih "normalnih".
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ovo vec postaje zalosno. Sabura momak, osijedit ces
     
  18. aeRo

    aeRo Komšija

    Druze NHF ali si ti u nekoj strogoj depresiji pa pises ovakve postove. Bosansko drustvo jeste u krizi, i mentalitet nam je kritican ali se ne moze ovako generalizovati i stavljati sve u isti kos. Na kraju krajeva, ne vidim nikakvu poveznicu izmedju ovoga sto pises i onoga sto si quotao. Isto k'o da cekas bilo sta da iskoristis kao motiv da bi srao po nekome!? Otidji malo treniraj, udaraj vrecu, vozi biciklo, upali kakav shooter, zapali dzo - ili bilo sta drugo sto te opusta ili ispunjavava, provjetri malo glavu i dodji sebi. :smt006
     
  19. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Ne brini ti za moje sijede.

    Nego de ti meni reci jesi li se ti slučajno meni našao u jednom od ovih ugostiteljskih objekata pa ti žalosno oko srca ? :lol:
     
  20. Decerto

    Decerto Komšija

    [​IMG]