Mala nagradna igra

Discussion in 'Igre i konzole' started by Zeleni, Oct 18, 2015.

  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Tip je otišao skroz i treba ga udaljiti od foruma, bez zezancije.
     
  2. Mujka

    Mujka Komšija

    15 stranica hoćemo lock
    [​IMG]
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    To je mozda na tapatalku. Na desktopu je tek 6 stranica. :)
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    This.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja ti najozbiljnije govorim da malo odmoris, zbog sebe. Pises o svemu i svacemu bez ikakvog povoda, citav svijet ti smeta. Zavrsit ces na terapijama
     
  6. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Od kako je Sule otišao sa foruma nije bilo zrelije teme za zaključat :mrgreen:
     
  7. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Uf majko mila pa nikada da popunimo ovu šestu da prijeđemo konačno na sedmu.
     
  8. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Srećom pa se ti ne pitaš ko će na terapije a ko ne. Prvi si počeo da komentarišeš moj stav i mišljenje koje sam iznio i sada ti mene upozoravaš.

    Dakle sad ću ti još jednom ponoviti a i svakome ko misli da treba dalje da nastavlja raspravu, ja neću prestati pisati dokle god neko direktno ili indirektno komentariše moje mišljenje koje sam iznio.

    Što da popustim kada vi ne popuštate ? Zato što vas je više ? Ma samo izvolite, pero je uvijek bilo jače od mača.
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nema ovdje rasprave. Ti sam u svojoj glavi nesto raspravljas i sto je najgore dijelis to s ljudima koji veze s tim nemaju, jos ih optuzujes, na pogresnoj temi. Meni je samo nevjerovatno da si ti uspio sve ove gluposti iznijeti samo jer je mu je jaran dobio igru, sto nije uopste nemoguce s obzirom na jako mali broj ucesnika. Fali ti jos 9/11 i Izrael da spomenes.
     
  10. kio

    kio Komšija

    [​IMG]







    :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
     
  11. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Uporan si nema šta.
    Hoćeš da kažeš da si ti imaginarna osoba iz moje glave kojoj upravo ovo pišem. Hajde možda si upravu. Kada preselim na onaj svijet saznat ću pravu istinu.

    Vrati se ti malo na početak i pročitaj šta sam napisao i od čega je sve počelo jer očigledno nisi sve upratio već si samo vidio da se tamo po nekome udara pa hajmo se pridružiti. Ne bitno šta je rekao rulja je upravu.
    Osim toga možeš ti 100 puta čitati moje rečenice ti nemaš kapacitet da shvatiš šta mi je krivo (iako sam to u par navrata napisao i neću ponavljati) i šta sebi neću dozvoliti.

    Za mene je ova tema završena a nadam se i za ostale. Rekao sam svoje, ne možeš me ubijediti u tvoje jer nisi upravu i prestani više vrijeđati. 9/11 je bila svjetska farsa za ljude poput tebe koji ne vjeruju da postoji ništa što ne vidiš golim okom.
    U svetim knjigama već piše šta će biti sa narodom koji prkosi svom Stvaratelju tako da i oko toga nemam potrebu išta sa tobom da razglabam.
     
  12. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    But if he brings the fight to your door. What will you do then ? :?
     
  13. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    zatvorit vrata, logično pašuka moj, nemoj se ti nervirati samo zbog njih,svoj poso
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Tebi je krivo nesto sto si ti izmislio, stvorio neku pricu u svojoj glavi, za koje nema ni trunke dokaza. Zato kazem da se svadjas sa samim sobom. Ti si od nicega napravio nesto, Ajnstajn bi se sjebo.
     
  15. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Eto to je konkretno tvoje mišljenje koje mogu da poštujem. Neka tako ostane. Vidiš ovdje me nisi uvrijedio a rekao si nešto korisno na moj komentar sa početka.

    Što ti je trebalo da pišeš deset komentara uvredljivog karaktera da bi nadošao na ovaj jedan koji je kako treba.
     
  16. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Ma trola vas lik :smt003
     
  17. bhd

    bhd Veteran foruma

    Nego imal jos ko sta podjelist sta ako nema da se fatamo magle.
     
  18. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    BFK9M-HTCFH-550E0 Steam
    BH7GN-GDCHC-R77JV Steam
    7Y8Q-RNC8-L4ZE-H22H-W955 Origin
    PAXRX-2A6HP-LL2YW Steam

    Et, ko prvi djevojci, njegova djevojka.
    Ne garantujem da rade kljucevi, jer su sa humble bundle, ali su 100% neiskoristeni.
    Javite ako uspijete reedemat.
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Prva dva koda rade, provjereno, hvala :) Rade pretpostavljam i druga dva ali ih imam pa su još slobodni.

    Evo i od mene da nebudem levat
    Bioshock Infinite
    8Q4Q-KJW5E-JAW65 Origin nisam siguran dal radi ali ga nisam aktivirao.

    Evo i vaucer za 33% sniženja na greenman gaming za GTA V, vazi za ovu sedmicu.
    20PERC-HARVST-SAVING
     
  20. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    7Y8Q-RNC8-L4ZE-H22H-W955 Origin
    PAXRX-2A6HP-LL2YW Steam

    Ova dva su vec iskoristeni :shock:

    A ovaj Bioshock 8Q4Q-KJW5E-JAW65 javlja da nije ispravan