mala pomoc panasonic pt550 vs wd 160gb by book

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by gusa, Apr 14, 2009.

  1. gusa

    gusa Aktivista

    ovako radi se o tome imam kucno kino panasonic pt550 i zelim da prikopcam wd 160gb my book preko usb-a dali cu moci na kucnom kinu pustati filmove muziku slike itd ????

    kad stavim usb stik od 2gb sve filmove i muziku mogu normalno gledati

    velika hvala na pomoci

    dodatno pitanje dali neko zna kako da pustam mkv format na ps3 i koji je najbolji format po kvalitetu najblizi mkv-u

    lp
     
  2. JVC

    JVC Overclocker

    Vjerovatno ces trebati prebaciti disk na FAT32 ako vec nije, a za mkv odlicna stvar je WD HD Media player koji kosta 235KM. a zakacis eksterni disk i vrtis sve formate (avi,mkv,mp3,wav,flac..........) u HD-u.
     
  3. gusa

    gusa Aktivista

    SUPER hvala na brzom odgovoru znas li samo jos kako da prebacim wd my book na fat32

    lp
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    prilikom formatiranja izaberes FAT32.
     
  5. gusa

    gusa Aktivista

    cestitke majstori svaka cast

    i samo jos nesto gdje se ima kupiti wd tv player u bosni ?
     
  6. artemis

    artemis Komšija

  7. gusa

    gusa Aktivista

    U PLUS-U ga nemogu naci daj mi direktan link
     
  8. JVC

    JVC Overclocker

  9. gusa

    gusa Aktivista

    dali neko zna kako da pustam mkv format na ps3 i koji je najbolji format po kvalitetu najblizi mkv-u
     
  10. JVC

    JVC Overclocker

    MKV preko pleke nikako jedino da ga prekodiras u dvd sa ConvertXtoDVD recimo.
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Last edited: Feb 11, 2018
  12. gusa

    gusa Aktivista

    evo mene opet sa nekim kratkim pitanjima

    sta dobijem ako prikopcam dvd sa hdmi kablom na tv u odnosu na skart jer svakako dvd ima rezu od 720×576 koja moze kroz skart?

    posto meni na kucnom kinu pise 1080p hoce li se slika upscralovati u ovaj izlaz? dali ce se sta slika poboljsati ?

    hvala
     
  13. Sp3x

    Sp3x Aktivista

    ako nije hdtv format i 1080p tv, odnosno full hd, neces dobiti nista u vidu poboljsanja
     
  14. gusa

    gusa Aktivista

    nije hdtv format, obicni je dvd recimo orginalni Juressic Park 3, a tv mi je panasonic 50x10y HD 720p nije full HD

    i konto sam da je sve do formata koji je snimljen na dvd :) znaci isto mi dodje sakrt ili hdmi :)
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Jok. Preko HDMI-ja mozes da gledas progressive scan, preko Scarta ne. Ako player ima HDMI i mogucnost upscalea rezolucije na 720p ili 1080p, onda ne vidim razloga da to ne iskoristis. Dobices primjetno bolju sliku nego da gledas 480i/576i ruznocu preko analognog kabla.
     
  16. gusa

    gusa Aktivista

    cestitke neo i hvala na brzom odgovoru

    Dvd ima upscalea na 1080p tako da cu ostaviti da je hdmijem prikopcano, jer tako mogu i viera link koristiti.

    Cisto da znam zbog cega i sta je prednost hdmi vs skart :)

    LP