Mislite li i vi ovako?

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Shenron, Dec 29, 2003.

  1. antonio

    antonio Aktivista

    Ali to nije važno kojom brzinom se stranica otvara. Ako je stranica teška npr. 20MB ako imaš maxdsl i ideš je otvoriti, neka se ona otvori u sekundu ti si već potrošio 20MB.

    Oni su napravili mnogo podlosti na svojoj stranici. Pogledaj neku stranicu njemačkih providera otvoriti će ti se u sekundu.
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    pa stranicu od 20mb (mislim na jednu stranicu, a ne sa linkovima na njoj) može napravit samo teški kreten.

    i tko još ide na ht-ove stranice?! :) :)
     
  3. antonio

    antonio Aktivista

    Pa oni u ht-a i jesu kreteni.

    Pa recimo puno šalješ mailove i neradi ti outlook, a moraš hitno poslati par mailova. Gdje ćeš otići? HTNet- Webmail.
     
  4. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

    A da ti malo ne dramatizujes previse :p :roll:

    Mislim, istina da su katastrofa limiti i u BH i HR...ali jbg nije tako crno :p

    Ja kad samo surfam i odigram sta na netu u normalnim granicama, uklopim se u 1 GB ( pa ne zivis na netu :p) ... tek kad nesto vise dl, p2p i tako, onda dobro prekoracim limit.

    I to sa stranicom od 20 MB je... smijesno...pogotovo sto kazes da je ht stranica tolika :roll:
     
  5. antonio

    antonio Aktivista

    Ja nisam rekao da je stranica od htnet-a 20 MB negosam uzeo tu veličinu za primjer.
     
  6. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

    ...
    Ali ok, svjedno, nema te stranice sto je sama 20 MB teska :p izuzev flash stranica nekih filmova, ali i one nisu toliko teske nego max ~10ak MB :p koje opet ne posjecuje niko tako cesto :p

    I meni se ht stranica otvara u sec :p nema nikakvih podlosti na njoj :)

    I kod vas je u HR dosta bolja situacija nego ovdje, pogotovo kako su uveli ovo naplacivanje dodatnog saobraja po 512 MB...
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    ma stari oke je taj novi dsl, ali ja recimo živim 15-ak minuta tramvajem od centra zagreba i nemrem ga dobit na svoj broj... zapravo malo kvartova može dobit trenutno.
     
  8. antonio

    antonio Aktivista

    A ja živim u Makarskoj kada ću ga ja dobit
     
  9. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

    Eh vidis i ovdje ti je tako, i gore :p

    Jos uvijek samo 2 centrale u Sa :p a kod vas ipak ima i u nekim drugim gradovima, zar ne?

    Ovdje, navodno, razlog je sto im jos nije isporucena oprema za centrale...ali ko ce im ga znati :p
     
  10. Esh

    Esh HWB

    bice, bice






    nekad?
     
  11. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ne laprdaj gluposti :)

    Nego kad ce kablovski u visoko?
     
  12. Esh

    Esh HWB

    ovo nisam odavno cuo.. kad na vrbi ...
     
  13. n1dal

    n1dal Aktivista

    drug,
    lijepo od tebe !

    gl
     
  14. [tota]

    [tota] Aktivista

    Ma jebu nas totalno svi po redu (osim izuzetaka npr. LOL).
    Ja sam od kad sam kupio komp (4 god) na HT shit netu.
    Mislim da ne trebam opisivati kvalitetu usluge i ljubaznost zaposlenika kao i vrlo točnu računicu na kraju mjeseca gdje se fuli prema gore
    (nekad 10 a nekad 50 km).
    Za tjedan - dva dobivam wireless pristup 512kbps
    sa limitom od 1.5 gb a prekoračenja je 70mb/ 1 km. ISP je Mreža (zasad samo u Mostaru i okolici). Uključenje je 99 km a pretplata je 30KM
    ( zapravo 33KM 10% porez). Napokon zbogom modem :p
     
  15. Sleeper

    Sleeper Komšija

    ma i LOL ima gadnih mana ...100MB prekoracenja 5KM!
     
  16. [tota]

    [tota] Aktivista

    Ma samo da brzina bude dobra. Cijene su dobre i moraću to viditi sve u praksi kako radi. Samo mi je glupo što je 70MB/1KM. Jer za 20 KM ne dobiješ 1.5GB nego 1.4GB bolje da je 75MB/1KM
     
  17. Sleeper

    Sleeper Komšija

    LOL za 50KM-1000MB a ti kukash radi 100MB!?
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    sad je 2.5GB
     
  19. Sleeper

    Sleeper Komšija

    ma ne limit prekoracenje!
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    a to :wink: