Misljenja o konfiguraciji

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Manager, Jan 25, 2009.

  1. Manager

    Manager Novi član

    Dakle, jaran ima punudu da kupi slijedeci racunar al bez monitora:

    CPU AMD 5200 +
    Ploca Gigabayte S3
    Graficka Nvidia Asus 7600 gs 512 MB
    HDD 320 GB SataII
    2 gige rama
    DVD-RW SataII
    Kuciste bruseno plavo

    Covjek mu trazi milju za ovu konfiguraciju bez monitora. Isplati li se uzeti ? Ima li neko bolji prijedlog za ove pare ? Jaranu racunar treba uglavnom za igranje

    Unaprijed zahvalan
     
  2. artemis

    artemis Komšija

    Preskupo.
     
  3. GW

    GW Moderator

    1000 km za ovo? Pa taj nije normalan. Možeš uzeti daleko bolji nov komp za te pare.
     
  4. apdejt

    apdejt Overclocker

    Ma ni po razno.
    Novo, brze, jace, vise, bolje sa 2 god. garancije je jeftinije. :smt006
     
  5. mircek87

    mircek87 Novi član

    to moze uzet novo za 400-500 KM s garancijom
     
  6. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ovo ne vrijedi ni 500 KM, a kamoli 1000 KM. Taj što prodaje vrijeđa inteligenciju tvog jarana i tebe ...
     
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Danas se za 1000km moze uzeti nov komp za gaming sa 19" monitorom sa 2god garancije :wink:
     
  8. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Sličnu konfu sam dao za 400 stoje, jer više i ne vrijedi.
    EDIT: Gledaj šta momak prodaje na forumu : viewtopic.php?f=5&t=16425
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  9. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    CPU AMD 5200 + - 140KM
    Ploca Gigabayte S3 - 156KM
    Graficka Nvidia Asus 7600 gs 512 MB - ovo nema vise nigdje kupiti, odokativno vrijedi 40KM
    HDD 320 GB SataII - 99KM
    2 gige rama - 32KM
    DVD-RW SataII - 40KM
    Kuciste bruseno plavo - 60ak maraka

    Dakle, da se sve kupit u trgovini, kostalo bi oko 500KM. Ovako, bez garancije i staro, ko da vise od 350KM nije normalan.
     
  10. sumeir

    sumeir Komšija

    Mislim da ima jedna jako bitna stvar u ovme svemu, onaj koji prodaje ovu konfiguraciju je možda platio više od 1500KM prije godinu ili dvije , i konta da je može prodati za te pare,ali znam lika koji je "zacjenio" komšiji svoj P4 1500KM tj u "pola" cijene od onaga što je platio kada je kupovao. Kao prodam P4 za 1500 a ja sebi quad uzmem.

    Brutalno.
     
  11. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Dok je "ovaca" biće i vune. :lol:
     
  12. Reznor

    Reznor Overclocker

    O.k. jeste pretjerano, ali i da dadne vise novaca nego sto nesto vrijedi, makar neka to bude ispravno. Najgori su likovi koji em sto oderu nekoga naivca em sto mu daju robu s greskom, navuce ga a on jadan dodje kuci i onda primjeti da mu racunar ne radi kako treba, npr ostecena graficka, zamrzava racunalo itd, i nazove lika da se pozali, njega nigdje. Kao sto forumasi ti kazu radije uzmi i neku slabu kantu, ali makar je nova i imas garanciju na nju ako se sta desi.