mišljenje o MSI 560 TI TF2 GE

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Neraa, Nov 2, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Neraa

    Neraa Aktivista

  2. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Imas je kod brozza za tacno 300km ako se ne varam..
     
  3. Neraa

    Neraa Aktivista

    znam, njegov link je u postu, nego me zanima kakav je baš ovaj model, ako se ne varam ti imaš jednu 560 Ti kod sebe zar ne? daj neke informacije :D
     
  4. KingT

    KingT Veteran foruma

    Imao sam ja istu kartu sa TF II hladjenjem (samo nije Gold Edition),nema bolje za 300KM..

    Karta za 1680 x 1050 rezu i Ultra detalje,na Full HD je za medium/high detalje..

    Jos se i solidno kloka (moja je isla na 960/1125MHz)

    Odlicna karta..
     
  5. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Vidi sa KingT on ti je imao ovu samo nije golden sample,kod mene je ipam Asus,ali dobro se kloka,ne cuje se,ne grije se previse..

    Ali link ti je od 320km i prodavac je Dzmidzak..nije ti to brozz prijatelju..

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  6. Neraa

    Neraa Aktivista

    aaa izvinjavam se, pregledao sam oba pa sam greškom ovaj kopirao, od broza i mislim kupit, još me zanima jel broz osoba od povjerenja? on navodi da je nova kartica u pitanju...
     
  7. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Vise HwBovaca je kupovalo od njega kazu da je sve ok,a evo i ja kupujem od njega trenutno..

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  8. selvin

    selvin Moderator

    Lik je extra, ja sam poslovao sa njim, popili kafu, ispricali se, izmijenili pare-komponente i sve 5. Preporuke od mene. Anatomic, da ti ne odgovaram na onu temu, reci da ja garantujem za komponente i uzet ce odmah :D
     
  9. joyjoy

    joyjoy Aktivista

    Hm, kod mene je iskustvo suprotno , zavalio me 200KM (Phenom II 965) prošle godine , prije pola godine poslao mu cpu i čekam ništa se ne događa ... sad prosim za kakvu AGP grafu da izvučen šta bilo ali izgleda ni od toga ništa ! od 283 njegove transakcije 100% , mogu zviždat.
    :smt005
     
  10. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Na koji fazon je isla kupovina ? Kako mislis da te zavalio?

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  11. joyjoy

    joyjoy Aktivista

  12. Neraa

    Neraa Aktivista

    ne znam za broza, meni se čini ok lik, ispalo je na kraju da su kartice reparirane, rekao mi je za to i nije htio da sa time petlja, te nisam ni kupio od njega, obratite pažnju na ove golden edition, izgleda da ih ima više i sve su reparirane...
     
  13. selvin

    selvin Moderator

    Pustite dzoju, opet duv'o, prvo zakuha i ode sa porukom "pp" :D Prvo bezveze ti je to "cekam nista se ne dogadja", da je on dobio CPU ti bi dobio pare. Drugo ili ispricaj lijepo ovdje svima sta je bilo ili da ja njeg zovem da se registruje na forum pa da vidimo kako te "zavalio" :D
     
  14. joyjoy

    joyjoy Aktivista


    haha , ljudi smjesno je ali treba oprez sa kupovinom polovne robe na piku , moje iskustvo sa pcshoop (dobro me izlevatioo ali me fakat nije opljačkao , ja sam htio MB od 230KM za 110KM pa je bilo zezancije ali fer) , did_sa ( sve pohvale) , perop (sve pohvale ). polovne ili "nove"-samo isprobano!!

    brozza zaista izgleda OK , pogotovo preko telefona ali..........

    Neka nama geneleca,ue,plusa,imteca....
     
  15. selvin

    selvin Moderator

    Ne znam sto ne napises ono sto si poslao na PP, jer ovako kako si napisao ispade da ti je lik ukrao 200KM, a zapravo te nije ni izlevatio :D Sad je on trebao testirati tvoj CPU na svakoj ploci da vidi radi li u kombinaciji sa svakom memorijom. Radilo ti je na pocetku, to sto ti nije radilo nakon sto si zamijenio plocu i ram, to nije njegov problem. Ali hajd nebitno, ja znam da je lik 100% ok, i x ljudi s foruma je poslovalo s njim uredno.
     
  16. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    brozz je ok lik, poslao sam mu novac direktno na povjerenje, u dogovoru sam nakon 3 dana dobio nove komponente po dogovoru.
    Znam da nabavlja dobre komponente ali, nekada u zamjeni nesto odradi, i tu zna poneka komponenta da bude u falšu jer on nema vremena da se bavi raznim testiranjima, u tom slucaju vrati novac ili se uradi neka druga kompezacija po dogovru naravno.
     
  17. joyjoy

    joyjoy Aktivista

    Forumi postoje da se iznesu mišljenja i iskustva! Mene pravo čudi (za ponevjerovat) kada raja iznose negativna iskustva sa imtec,plus i slicne prave trgovine , a samo sam spomenuo svoje iskustvo sa švercerom sa oglasa i to ispade haman moj problem.

    Moj slučaj je tipična prevara (daj Bože da sam jedini). Nakon dogovora o cijeni lik reče da li mogu uplatiti na račun (pogledaj povjerenje i mišljenje drugih kupaca on reče) nakon što sam odbio dogovor je bio otkupnina. Mislim da je tad prevara nastala i umjesto dogovorenog CPU uletio je neki treći , kad gle stiže procesor bez otkupnine ( vjerovatno ako uplatim dobro i jest ako ne ko ga šiša). Nazovem i odlučim da odmah uplatim je je po srijedi greška brze pošte! Radi se o poluispravnom procesoru kojem nisam skužio grešku nakon mjesec dana tkz garancije ,mogu se zahvaliti UE koji su mi mijenjali nove MB (tri komada) plus četvrtu doplatio za bolji model koja je došla iz KimTeca (ovlašteni servis za Asus). Nakon toga kupim nov procesor i riješim se muka , a lik sa oglasa mi reče pošalji cpu imam mušteriju i za takve poluispravne nadajući se da ću izvući koliko toliko. Prošlo je pola godine i ništa.... pitao sam za SSD 220KM i da platim neku razliku kaže on ako si mušterija može za 200KM taj SSD (intel 120GB), na kraju pitam za kakvu staru grafu AGP i evo ništa...

    Ovo je pravi esej i nadam se da sam jedini ...ate sreće sa pik om.

    :roll:
     
  18. nVidia

    nVidia Aktivista

    Tih 200+ KM što si dao za 965 otišlo u vodu?
     
  19. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Utopio je on taj proc fino preko pika. :smt003
    Evo kod mene od broza GTX 460 vec godinu dana i maticna ploca 1,5 Godinu.
    Nikakvih problema.
     
  20. joyjoy

    joyjoy Aktivista

    Drago mi je čuti nek te i dalje služi ,
    A proc je prodat po drugi put (on je vjerovatno dao instrukcije da radi ok sa ddr2 ili napon spustiti ) , moje je otišlo u vodu!
    Pitam se je li moguće da sam jedini koga je " zavrno' " , kad se sjetim koliko se zahvaljivao kad sam uplatio proc miseleći da je sve
    prošlo udure! ebg

    :smt022
     
Thread Status:
Not open for further replies.